Gwiazdy

Małgorzata Foremniak – dzieciństwo, kariera, związki

Gwiazdy

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak jest znaną i cenioną aktorką, która również od wielu lat występuje jako juror w popularnym formacie TVN "Mam talent". Wnosi tu niezwykłe ciepło, empatię i wsparcie dla bohaterów programu.

Małgorzata Foremniak – dzieciństwo, kariera

Małgorzata Foremniak urodziła się w 1967 r. w Radomiu. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi, a debiutowała na scenie teatru w Radomiu w 1992 r. Pierwsza rola filmowa była w filmie „In flagranti” u boku Bogusława Lindy. Kolejne lata przynosiły jej role w topowych produkcjach serialowych, a na dużym ekranie pojawiła się w "Pitbullu" Patryka Vegi. W "Tańcu z gwiazdami" ćwicząc z Rafałem Maserakiem zdobyła zaszczytne drugie miejsce.

Od 2008 r. jest jurorką w programie "Mam Talent", który do dziś niezmiennie jest emitowany na antenie TVN. Serce fanów skradła nie tylko rolą jurorki. W 2012 r. głośnym echem odbiła się jej rola w filmie "Och Karol 2". W ostatnich latach występowała w kilku produkcjach na antenie TVN, między innymi w serialu: "Odwróceni. Ojcowie i córki" jako Mira Blachowska czy "Aż po sufit" jako Beata Kobiałka.

Małgorzata Foremniak – małżeństwa, rodzina, adopcja

Pierwszy mąż aktorki Tomasz Jędruszczak zginął w wypadku samochodowym pod Białobrzegami w 2005 roku. Para nie była wtedy już razem, bowiem w 1993 r. Małgorzata Foremniak poznała na planie serialu "Bank nie z tej ziemi", Waldemara Dzikiego, który był reżyserem. Uczucie wybuchło pomiędzy nimi dopiero przy kolejnym wspólnym projekcie. Związek był początkowo bardzo trudny, gdyż Waldemar, żeby być z Małgorzatą, musiał rozstać się z ówczesną żoną, Darią Trafankowską, z którą miał syna. Po kilku latach wspólnego życia para zdecydowała się na ślub w 1998 r. Przypieczętowaniem ich miłości była decyzja o adopcji dwójki dzieci, Mileny i Patryka.

Jak doszło do tego, że Małgorzata Foremniak adoptowała dzieci? Okazuje się, że aktorka odwiedzała w szpitalu córkę, która z powodów zdrowotnych trafiła na oddział nefrologii. To właśnie tam poznała Milenę, nastolatkę z domu dziecka. Decyzja o adopcji, jak wyjaśniała w wywiadach aktorka, była spontaniczna, ale racjonalna. To Waldemar zapytał żonę, czy spotkanie Mileny nie było jakąś wskazówką dla nich. Udało się proces adopcyjny szczęśliwie przeprowadzić i Milena oraz jej brat, trafili pod opiekę Małgorzaty Foremniak i Waldemara Dzikiego.

Z czasem drogi reżysera i aktorki zaczęły się rozchodzić. Oboje zajęci swoimi projektami oddalili się od siebie. Rozwód nastąpił w 2011 r. - Bycie w związku, który się rozpada, który nic już nie wnosi, a raczej zabiera, to ten moment, kiedy pojawia się decyzja o zmianie – powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

Kolejnym partnerem Małgorzaty Foremniak był tancerz, Rafał Maserak, którego poznała na planie programu "Taniec z gwiazdami". Para długo ukrywała łączące ich uczucie, zwłaszcza że partnerów dzieliła różnica wieku, blisko 17 lat. Niestety związek przetrwał zaledwie kilka lat i para definitywnie się rozstała.

W 2016 r. aktorka przeżyła bardzo śmierć drugiego męża, Waldemara Dzikiego. Obecnie nie wiadomo, czy aktorka spotyka się z kimś.

Małgorzata Foremniak – dzieci, kim są

Aleksandra, córka aktorki skończyła studia w prywatnej Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Jest psychotraumatologiem i pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, którzy mają za sobą trudne doświadczenia, są w kryzysie, czują trudność w zaadaptowaniu do nowej sytuacji życiowej. Obecnie szkoli się, by pomagać także jako seksuolog.

Milena Dziki – ma 31 lat;

Patryk Dziki.

Zobacz także:

"Co Za Tydzień" na koncercie w katowickim Spodku
"Co Za Tydzień" na koncercie w katowickim Spodku

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości