Małgorzata Ostrowska-Królikowska pęka z dumy. Julia Królikowska została lekarką

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się w sieci sukcesem córki. Julia Królikowska właśnie ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym. Aktorka przy okazji przytoczyła istotne dla niej słowa na temat zawodu lekarza, które usłyszała podczas uroczystego wydarzenia.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to polska aktorka. Prywatnie jest wdową po Pawle Królikowskim, który zmarł w 2020 roku. Gwiazda jest matką piątki dzieci: Antoniego (ur. 1989), Jana (ur. 1992), Julii (ur. 1999), Marceliny (ur. 2002) i Ksawerego (ur. 2007). Jest też babcią trojga wnucząt.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Bracia Collins o swoich dzieciach. Czego chcą nauczyć swoje pociechy?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się sukcesem córki

Julia Królikowska jest córką Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Dziewczyna wcześniej realizowała się tylko aktorsko, grając w jednej z popularnych telenowel. Jednak jakiś czas temu oprócz spełniania się na polu artystycznym zdecydowała się także na studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Niedawno je ukończyła, czym pochwaliła się jej mama w sieci. Małgorzata Ostrowska-Królikowska umieściła na swoim instagramowym koncie zdjęcie Julii Królikowskiej w todze i birecie. Przy okazji gwiazda napisała, że brała udział w uroczystej promocji lekarzy, gdzie usłyszała ważne słowa na temat tego zawodu, podkreślając przy tym swoją dumę z pociechy.

"Brałam dziś udział we wspaniałym wydarzeniu — uroczystej promocji Lekarzy Wydziału Lekarskiego z roku akademickiego 2022/2023. Koniec pewnego etapu. Nowa droga. Córcia — radość, wdzięczność, miłość" - napisała.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wpadła w tarapaty?

Podczas jednego z niedawnych weekendów Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie niepokojące fotografie. Aktorka stanęła twarzą w twarz z licznym oddziałem policji. Szybko jednak wyszło na jaw, że funkcjonariusze pojawili się na miejscu nie po to, aby ją ukarać, a aby jej pomóc.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdecydowała się na opublikowanie podziękowań skierowanych do stróżów prawa, które aktorka przekazała im za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Serdecznie chciałam podziękować panom policjantom, którzy pomogli mi dzisiaj na trasie z Przemyśla do Rzeszowa. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim panom policjantom i bardzo, bardzo pozdrawiam" - napisała na Instagramie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości