Małgorzata Rozenek w nowym programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Podoła wyzwaniu?

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: MWMEDIA
Nadchodzi nowy program, który z pewnością wywoła sensację w wiosennej ramówce TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan, znana z wieloletniej kariery prezenterki, podjęła ekstremalne wyzwanie w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Program to nowe wyzwania i nietuzinkowe starcia, które sprawią, że widzowie nie będą mogli oderwać wzroku od ekranów.

Wiosenna ramówka TVN będzie pełna nowości. Oprócz wielkiego powrotu Małgorzaty Rozenek-Majdan będziemy śledzić barwny spektakl w "Czas na show. Drag Me Out". Czekają nas także kolejne sezony kultowych programów. Najważniejszym będzie odświeżony "Mam Talent!".

Czytaj więcej: Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w telewizji
Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w telewizji

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym programie TVN "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" 

W każdym z sześciu odcinków programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan stanie do rywalizacji z sześcioma mężczyznami, reprezentującymi różne dziedziny, takie jak sport, film czy dziennikarstwo. Co sprawia, że ten program wyróżnia się spośród innych tego typu?

Otóż każda para będzie musiała sprawdzić się w zupełnie nowej dla nich dyscyplinie. Przygotowanie do wyzwania zajmie im cztery tygodnie, a w trakcie treningów wsparcie otrzymają od doświadczonych ekspertów, w tym psychologa sportowego oraz wykwalifikowanych trenerów.

Małgorzata Rozenek-Majdan zapewnia, że widzowie mogą się spodziewać prawdziwej petardy.

"To nie jest tylko nowy program, to nowe życie. Czy wygram? Nawet nie wiem, czy ukończę. Czy dam z siebie wszystko? O tak" - wyznała gwiazda.

Wiosenna ramówka TVN. Nowe programy już niebawem

TVN szykuje na wiosnę ekscytujące nowości, które dostarczą widzom rozrywki, emocji i nietuzinkowych przeżyć. Oto kilka programów, które zagoszczą na antenie i z pewnością przyciągną uwagę widzów.

"Czas na Show. Drag Me Out"

Jednym z najbardziej oczekiwanych jest "Czas na Show. Drag Me Out". To niezwykłe widowisko, gdzie sześciu przedstawicieli show-biznesu wcieli się w rolę drag queens pod okiem doświadczonych królowych tego świata. Prowadzącą została wokalistka Mery Spolsky. W roli jurorów sprawdzą się Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak. Tomasz Karolak jako pierwszy uczestnik otworzy to barwne show, a w programie zobaczymy również Tadeusza Mikołajczaka, Marcina Łopuckiego, Michała Mikołajczaka, Dariusza Zdrójkowskiego i Kamila Szymczaka.

Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak w jury programu "Czas na show. Drag Me Out"
Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak w jury programu "Czas na show. Drag Me Out"
Źródło: materiały prasowe

"The Traitors. Zdrajcy"

Kolejną fascynującą propozycją jest "The Traitors. Zdrajcy" - format inspirowany popularną grą Mafia. Uczestnicy zostaną podzieleni na lojalnych i zdrajców, co zapowiada emocjonujące rozstrzygnięcia. Produkcję poprowadzi Malwina Wędzikowska, a widzowie mogą się spodziewać intrygujących zwrotów akcji.

"The Traitors. Zdrajcy"
"The Traitors. Zdrajcy"
Źródło: Materiały prasowe TVN

"MasterChef. Nastolatki"

Dla miłośników kulinarnej rywalizacji przygotowano "MasterChef. Nastolatki" Młode talenty kulinarnego świata zmierzą się w intensywnej walce o tytuł najlepszego młodego kucharza. W programie nowe twarze: Michał Korkosz, znany też jako Rozkoszny czy Dorota Szelągowska.

MasterChef. Nastolatki
MasterChef. Nastolatki
Źródło: Dzień Dobry TVN

Odświeżony "Mam Talent!"

W wiosennej ramówce nie zabraknie również dobrze znanego "Mam Talent!", ale zupełnie innej odsłonie. Roli prowadzących podejmą się Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski. W jury zasiądą Julia Wieniawa, Marcin Prokop i Agnieszka Chylińska.

"Mam Talent!"
"Mam Talent!"
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości