Marcela Koterska już tak nie wygląda. Postawiła na ostre cięcie

Marcela Koterska
Marcela Koterska
Źródło: MWMEDIA
W ciągu ostatnich tygodni w życiu Marceli Koterskiej pojawiło się wiele zmian. W styczniu modelka wraz z Michałem Koterskim stanęli na ślubnym kobiercu, a zdjęcia i nagrania z uroczystości na plaży cały czas budzą zainteresowanie mediów. Teraz Marcela Koterska postanowiła zmienić również swój wygląd. Zobaczcie, jej najnowsze zdjęcie.

Marcela Koterska zyskała popularność dzięki udziałowi w jednej z edycji programu "Top Model". Mimo braku wygranej modelka zaczęła karierę w zawodzie. Od kilku lat jest związana z Michałem Koterskim, z którym w styczniu tego roku wzięła ślub.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

AKADEMIAPANAKLEKSA_KOTERSCY_FRYSIO
Marcela Leszczak i Michał Koterski o synku Fryderyku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcela Koterska postawiła na ostre cięcie

Para wspólnie wychowuje siedmioletniego synka Fryderyka, który skradł serca ich fanów. Małżeństwo jest bardzo aktywne w mediach społecznościowych, w których dzieli się różnymi chwilami z życia prywatnego. Dla Koterskich nie ma tematów tabu, przez co cieszą się niesłabnącą sympatią internautów.

Ostatnio Marcela Koterska zdecydowała się na małą metamorfozę. Modelka już od dłuższego czasu biała długie włosy, rozjaśnione blond refleksami. Teraz jednak zdecydowała, że czas na zmianę swojego wyglądu i zdecydowała się na ostre cięcie.

Jak widzimy na zdjęciu udostępnionym w mediach społecznościowych, Marcela Koterska pozbyła się rozjaśnionych pasm włosów, wróciła do naturalnego brązu i znacznie skróciła włosy.

"Zrobiłam to! Co sądzicie o nowym looku? Była to spontaniczna decyzja, ale znacie mnie! Ja lubię zmiany i duże metamorfozy, ale tylko w miejscu, w którym mam dobrych doradców i czuję się bezpiecznie" - napisała.

Marcela i Michał Koterscy — historia miłości

Michał Koterski w 2016 r. poznał modelką Marcelę Leszczak, z którą bardzo szybko zaczął się spotykać. Po niedługim czasie ukochana aktora zaszła w ciążę, a już w 2017 r. na świecie pojawił się ich syn Fryderyk. Niedługo po zaręczynach ich związek się rozpadł, a aktor wyprowadził się od ukochanej.

Jak się okazało z biegiem czasu, uczucie okazało się silniejsze i Michał Koterski wrócił do Marceli Leszczak już w 2019 r. Przez dwa lata wszystko między nimi było dobrze, aż doszło do kolejnego rozstania. W tym czasie aktor zaczął spotykać się z koleżanką z branży Dagmarą Bryzek, jednak ich relacja zakończyła się po kilku miesiącach.

Michał Koterski po tym czasie ponownie wrócił do Marceli Leszczak. Aktor w wywiadach wspominał, że bardzo kocha partnerkę i synka i najważniejszym jest dla niego, żeby pięcioletni Fryderyk dorastał w kochającej się rodzinie, dlatego też Michał Koterski przewartościował swoje życie i od dłuższego czasu stawia rodzinę na pierwszym miejscu.

W styczniu tego roku para powiedziała sobie "tak", a zdjęcia z bajkowej uroczystości szybko obiegły media. Modelka zdecydowała się również przyjąć nazwisko męża.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości