Michał Koterski i Marcela Leszczak zdradzili kulisy podróży poślubnej. Wakacje jak z bajki?

Marcela Leszczak i Michał Koterski
Marcela Leszczak i Michał Koterski
Źródło: MWMEDIA
Michał Koterski i Marcela Leszczak zdradzili, dokąd wybrali się w podróż poślubną. Nie poprzestali na jednym miejscu. Jest słonecznie, kolorowo i... całkiem luksusowo. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawili więcej szczegółów. O takiej wycieczce marzy wielu!

O ile wspomnienia ślubu państwo młodzi postanowili zachować dla siebie, Michał Koterski i Marcela Leszczak chętnie dzielą się kadrami z miesiąca miodowego. Podczas gdy w Polsce wciąż prószy, celebryci chwalą się zdecydowanie bardziej sprzyjającym klimatem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_3
Wizyta na planie "Camera Cafe"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Michał Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub

Michał Koterski to zdecydowanie jedna z najbardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. W swojej historii ma bowiem i ciemne okresy. Przez jakiś czas nie unikał używek i nie krył, że miał z nimi poważny problem.

Obecnie wielu ludzi uznaje Michała Koterskiego za niemal wzór do naśladowania. Aktorowi udało się pokonać słabości, a niejako nagrodą za ten wysiłek, a zarazem zwieńczeniem ciężkiej drogi, było założenie rodziny. Związek Michała Koterskiego z Marcelą Leszczak miał co prawda wzloty i upadki, ale na początku tego roku para potwierdziła, że ostatecznie sformalizowała miłość.

Rzecz jasna nowożeńcy podzielili się swoją radością w mediach społecznościowych. Jak na razie udostępnili kilka urokliwych zdjęć, na których można zobaczyć fragmenty ich ślubnych strojów. Zdecydowanie chętniej para relacjonuje swój miesiąc miodowy. Gdzie spędzają ten wyjątkowy czas?

Podróż poślubna państwa Koterskich

Zakochani pochwalili się, że ich miesiąc miodowy wcale nie ograniczył się do jednej destynacji. Pierwsze chwile w małżeństwie spędzili jako prawdziwi podróżnicy.

"Nasza wymarzona podróż poślubna. Polska-Miami-Bahamy-Key West-Meksyk-Polska" - napisał świeżo upieczony mąż na Instagramie.

Zdjęcie zdecydowała się skomentować żona aktora.

"Między Key West, a Meksykiem było raz jeszcze Miami" - dodała rzeczowo.

Michał Koterski postanowił zdradzić jeszcze jedną zależność.

"Miami było między każdym z tych miejsc, ale nie chciało mi się już pisać" - napisał, dodając śmiejącą się emotkę i serduszko.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości