Marcela Leszczak skrytykowała postawę Joanny Opozdy. "Szerzenie herezji"

Marcela Leszczak i Joanna Opozda
Marcela Leszczak i Joanna Opozda
Joanna Opozda w koszulce z napisem "mama" wybrała się na spacer półtorarocznym Vincentem. Ten, mogłoby się wydawać, uroczy obrazek, uchwycony przez paparazzi, nie spodobał się jednak Marceli Leszczak. Bezkompromisowo oceniła postawę aktorki. Ta z kolei nie pozostała dłużna. Czy jesteśmy świadkami nowego początku show-biznesowego konfliktu?

Marcela Leszczak, życiowa partnerka Michała Koterskiego i mama ich wspólnego syna, Fryderyka, postanowiła upublicznić swoje przemyślenia na temat macierzyństwa Joanny Opozdy. Celebrytka postanowiła wysnuć wnioski na podstawie... napisu na koszulce aktorki. Ta z kolei nie pozostała dłużna i na doniesienia odpowiedziała bezzwłocznie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BALBRACICOLLINS_OPOZDA_KARIERA (1)
Joanna Opozda o karierze
Joanna Opozda o karierze. Jak macierzyństwo odmieniło jej spojrzenie na zawód aktorki?

Marcela Leszczak skrytykowała Joannę Opozdę

Rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego było jednym z najgłośniejszych w show-biznesie w ostatnich latach. Aktor zostawił partnerkę pod koniec ciąży. Teraz aktorka wyjawiła, że ojciec nie widział dziecka od kilku miesięcy, dodatkowo nie wywiązuje się też z obowiązku alimentacyjnego. Stąd obserwatorzy Joanny Opozdy regularnie sprawdzają, jak sobie radzi. Vincent ma już półtora roku, a jego mama zdała się wyjść z trudnej sytuacji z tarczą, dając tym samym przykład kobietom w podobnej sytuacji.

Krytyczne komentarze na temat macierzyństwa Joanny Opozdy pojawiają się jednak za każdym razem, kiedy aktorka pokaże się z dzieckiem publicznie. O zgrozo, piszą je nie tylko ci, uznający się za anonimowych. Skomentować sytuację Joanny Opozdy postanowiła bowiem Marcela Leszczak. Jej komentarz pojawił się pod zdjęciami paparazzi, relacjonującymi wyjście mamy i syna na wspólny spacer. Na tę okazję aktorka wybrała tematyczny T-shirt z napisem "mama".

Emocje związane z rzeczonymi zdjęciami musiały wyprowadzić Marcelę Leszczak z równowagi. Takie wrażenie można przynajmniej odnieść, czytając jej komentarz w sekcji komentarzy na facebookowym profilu serwisu Show News, gdzie opublikowano zdjęcia.

"Antkowi przelatuje życie między palcami, ale taka ustawka z paparazzi (...) jest po prostu słaba..." - napisała.

Komentarz nie spotkał się z pozytywną reakcją internautów.

"Niech każdy zajmie się własnymi ustawkami i życiem" - brzmiał jeden z komentarzy.

"Jej też tak radzę" - odparła partnerka Michała Koterskiego.

"A ja pani" - odpisała jej internautka.

Joanna Opozda odpowiedziała Marceli Leszczak

Celebrytka postanowiła brnąć dalej w temat. Wytłumaczyła komentującej, że chodzi o... t-shirt Joanny Opozdy.

"Dziękuję i doceniam, że wraca pani pod mój komentarz. Dobry rodzic nie musi wciągać koszulki z napisem 'mom' i udowadniać światu, że jest dobrym rodzicem" - napisała.

Dopiero ten komentarz wywołał prawdziwą falę oburzenia.

"Co za teoria, ona nie ma napisu 'dobra mama', tylko 'mama'. Nawet gdyby tak było, to nie widzę w tym nic złego. Każdy ma prawo wyrazić to, co czuje i nie każdemu musi się to podobać; Jak Pani może coś takiego napisać matce i drugiej kobiecie, deprecjonując ją jako matkę? 'Dobra mama' będzie w tym momencie się bawiła ze swoim dzieckiem, a nie pluła na inne kobiety w Internecie" - napisała inna kobieta.

O komentarz w sprawie samą zainteresowaną poprosiła redakcja Pudelka.

"Wyciąganie wniosków z cudzego życia na podstawie zdjęcia i napisu na koszulce świadczy tylko i wyłącznie o komentującym. Dotykanie tak miękkiego i subtelnego tematu, jakim jest macierzyństwo i szerzenie herezji na ten temat publicznie, jest świadectwem poziomu inteligencji emocjonalnej pani Leszczak. Insynuacja ustawki jak i cała reszta są śmieszne, ale i przerażające... W końcu komentuje to kobieta" - podsumowała Joanna Opozda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości