Gwiazdy

Martyna Wojciechowska pokazała, jak tańczy z 87-letnim tatą. "Tyle energii i radości z życia"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Martyna Wojciechowska świętuje Dzień Ojca. Pokazała nagranie z tatą

23 czerwca to magiczny dzień dla wszystkich ojców. Martyna Wojciechowska pokazała zabawne nagranie ze swoim 87-letnim tatą. Podróżniczka tańczy z nim na przyjęciu. Internauci rozpływają się nad ich relacją, choć sama dziennikarka zdradziła, że nie zawsze była tak dobra jak teraz. Kim jest ojciec Martyny Wojciechowskiej?

Martyna Wojciechowska kilka razy pokazywała swoich rodziców na Instagramie. Za każdym razem publikowała pełne czułości posty o tym, jakie wsparcie od nich otrzymała. Teraz z okazji Dnia Ojca skupiła się na tym rodzicu i zdradziła, że nie zawsze było między nimi tak dobrze, jak to widzimy na nagraniu, które możecie zobaczyć poniżej.

Dzień Ojca. Poruszający wpis Martyny Wojciechowskiej o relacji z tatą

Martyna Wojciechowska pokazała, jak oddaje się czystemu szaleństwu na parkiecie i tańczy z tatą w rytm popularnej piosenki. Patrząc na to nagranie wszystko staje się jasne - wiemy skąd Martyna Wojciechowska ma tyle energii. Dziennikarka podziękowała ojcu za wkład w jej wychowanie.

"To mój kochany tata Stasio, który ma 87 lat (!) i córunia tatunia… Nasze relacje nie zawsze były dobre, ale to w kontrze do taty ukształtował się mój charakter. To dzięki niemu uwierzyłam, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE. Tato, dziękuję za wszystko! Bez Ciebie nie byłabym tak silną i niezależną kobietą, jaką się dziś czuję. A czuję się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej" - napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie.

Swoim wpisem dziennikarka rozczuliła i poruszyła fanów, którzy dali jej znać w komentarzach, że jej relacja z tatą jest cudowna.

"Jest to najlepsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczyłam! Tyle energii i radości z życia" - czytamy.

"Pani tato jest przykładem na to, że wiek to tylko kwestia umowna" - zauważył internauta.

"Cudowna, pełna miłości energia bije od Państwa" - dodał ktoś inny.

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kim jest ojciec Martyny Wojciechowskiej?

Stanisław Wojciechowski prowadził kiedyś warsztat samochodowy, do którego przyjeżdżały znane osobistości ze świata show-biznesu, polityki, a nawet kierowcy rajdowi. Swoją pasją zaraził córkę, która później stała się znana dzięki występom w TVN Turbo i uzyskała licencję kierowcy rajdowego. Dziennikarka wielokrotnie pisała o zaletach swojego taty i o tym, co osiągnęła dzięki temu, że pomagał jej rozwinąć skrzydła.

"Stasio jest tytanem pracy, nigdy nie odpoczywał i nie zwalniał tempa, ciągle w ruchu. To tata uczył mnie wszystkich tajników motoryzacji, kiedy jako dziecko przesiadywałam w jego warsztacie samochodowym. To właśnie dzięki niemu postanowiłam zostać kierowcą wyścigowym i rajdowym, a w rezultacie wystartować w Rajdzie Dakar! No i przez 10 lat współtworzyłam program 'Automaniak'. Zawsze jednak mogłam liczyć na Jego wsparcie, popełniać błędy i samodzielnie szukać swojej drogi" - wyznała jakiś czas temu w mediach społecznościowych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości