Gwiazdy

Media piszą o kolejnej ciąży kochanki Władimira Putina. Dziennikarze podali płeć dziecka

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Władimir Putin i Alina Kabajewa są parą

Kochanka Władimira Putina ma być z nim w kolejnej ciąży, o czym już kilka miesięcy temu informowały zagraniczne media. Teraz dowiadujemy się, że Alina Kabajewa zna już płeć najmłodszego potomka prezydenta Rosji. Przypomnijmy, że była gimnastyczka jakiś czas temu wróciła do kraju.

Alina Kabajewa to nieoficjalna pierwsza dama Rosji i wieloletnia kochanka Władimira Putina. Kobieta — według informacji opozycjonisty Aleksieja Nawalnego — miała wziąć ślub z prezydentem mocarstwa już kilkanaście lat temu. 39-latka od czasu ataku Rosji na Ukrainę razem z dziećmi ukrywała się w Szwajcarii, jednak z czasem wydalono rodzinę, która była zmuszona wrócić do ojczyzny. W międzyczasie okazało się, że ukochana Władimira Putina jest w kolejnej ciąży, co nie za bardzo go ucieszyło. Irytację Władimira Putina mają podsycać także informacje o płci jego najmłodszego dziecka.

Władimir Putin jest zły na kochankę, bo zaszła z nim w ciążę?

O najnowszych doniesieniach z życia osobistego Władimira Putina na bieżąco informuje Kanał General SVR, który jest prowadzony przez byłego oficera kremlowskiego wywiadu. Z postów publikowanych na Telegramie dowiedzieliśmy się już, że Władimir Putin nie cieszy się z faktu powiększenia rodziny. Dodatkowo zirytował go fakt, że po raz kolejny urodzi mu się córka i z tego powodu miał prawić wyrzuty w stronę Aliny Kabajewy.

"Alina Kabajewa, konkubentka prezydenta Rosji, jest w ciąży, a wczoraj poznano płeć dziecka - to dziewczynka. Wiadomość ta wcale nie podobała się przyszłemu ojcu i prezydentowi Rosji w jednej osobie, który wyraził opinię, że ma już wystarczająco dużo dzieci, a tym bardziej córek" - czytamy w najnowszym poście rosyjskiego kanału.

Monika Miller zaangażowała się w pomoc Ukraińcom. Wzięła udział w charytatywnej aukcji
Monika Miller zaangażowała się w pomoc Ukraińcom. Wzięła udział w charytatywnej aukcji Monika Miller wzięła udział w aukcji charytatywnej "Lepsze jutro" na rzecz uchodźców z Ukrainy. Gwiazda w rozmowie z Aleksandrą Głowińską nie ukrywała, że podchodzi do tego tematu bardzo prywatnie, ponieważ sama ma ukraińskie korzenie. Artystka przyznała przy tym, że część jej rodziny, która została na wschodzie lub przeprowadziła się do Rosji, nie podziela jej poglądów, co jest dla niej szczególnie trudne. "Jest część rodziny, która w ogóle przestała z nami rozmawiać, ucięła z nami kontakt" - mówiła.

Alina Kabajewa i Władimir Putin mieli się doczekać wspólnych dzieci

O romansie Aliny Kabajewy z Władimirem Putinem mówi się od 2008 roku. Wówczas prezydent Rosji wziął rozwód ze swoją pierwszą żoną, a kilkanaście miesięcy później miał zostać ojcem jego pierwszej pociechy ze związku z gimnastyczką. Mówi się, że Alina Kabajewa urodziła przynajmniej dwie córki w szpitalu VIP Saint Ann w Ticino w Szwajcarii. "Wall Street Journal" jest przekonany jednak, że Rosjanka wydała na świat także trzecie dziecko Władimira Putina. Niedługo na świecie pojawi się więc czwarta pociecha rosyjskiego prezydenta i gimnastyczki.

Władimir Putin ma także dwie dorosłe córki z małżeństwa z pierwszą żoną, Ludmiłą Putin. Maria i Katerina żyją poza Rosją.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: TASS via Getty Images

Pozostałe wiadomości