Meghan Markle i książę Harry wydali oświadczenie dot. Kate Middleton. Co wiedzą o jej stanie zdrowia?

Księżna Kate, Meghan Markle, książę Harry
Księżna Kate, Meghan Markle, książę Harry
Źródło: Getty Images Europe
Od kilku tygodni poddani brytyjskiej rodziny królewskiej jak i jej fani na całym świecie zastanawiają się, co się dzieje z księżną Kate. Przypomnijmy, że żona Williama od świąt Bożego Narodzenia, nie była widziana podczas oficjalnych wydarzeń, a ostatnie zawiłości związane z publikacją zdjęcia z okazji Dnia Matki, tylko dolały oliwy do ognia. Teraz Meghan i Harry wydali oświadczenie.

Księżna Kate w styczniu 2024 r. przeszła "planowaną operację jamy brzusznej". O wszystkim poinformował Pałac Kensington. Królewscy rzecznicy zapewnili, że żona księcia Williama czuje się dobrze, a zabieg przebiegł bez komplikacji. Kate Middleton spędziła w szpitalu dwa tygodnie, a następnie mogła się przenieść do rodzinnych posiadłości, gdzie miała kontynuować rekonwalescencję.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo:

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Gdzie jest Kate Middleton? Spekulacje nie ustają

Jak podano w komunikacie, księżna Kate nie wróci do pełnienia obowiązków wobec korony do świąt wielkanocnych. W tym czasie w mediach zaczęło pojawiać się wiele spekulacji na temat planowanej operacji małżonki księcia Williama.

Ostatnio informator magazynu "In Touch" twierdził, że księżna Kate jest w znacznie gorszym stanie, niż deklaruje Pałac Kensington w oświadczeniach.

"Prawda jest taka, że jest bardzo chora. Jest gorzej, niż ktokolwiek przypuszcza" - czytamy.

Według informatora książę William bardzo martwi się o stan ukochanej.

"Jest skłonny rzucić wszystko, żeby być przy niej" - twierdzi informator.

Z dnia na dzień narastają coraz to nowe podejrzenia. Oliwy do ognia dolało ostatnie zdjęcie, jakie zostało opublikowane na oficjalnym instagramowym koncie księcia i księżnej Walii z okazji Dnia Matki. Fotografia, na której mogliśmy zobaczyć księżną Kate w towarzystwie dzieci, szybko zniknęła z sieci, gdyż miała zostać spreparowana.

Niedługo później księżna Kate miała wydać oświadczenie, w którym napisała:

"Jak wielu fotografów amatorów, okazjonalnie eksperymentuję z edytowaniem. Chciałabym przeprosić za wszelkie nieporozumienia związane z rodzinnym zdjęciem opublikowanym wczoraj. Mam nadzieję, że wszyscy mieliście udany Dzień Matki. C" - czytamy.

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło: Chris Jackson Collection

Meghan Markle i książę Harry wydali oświadczenie ws. Kate Middleton

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej stale dopytują, gdzie jest księżna Kate i kiedy będziemy mogli ją znów zobaczyć. W mediach społecznościowych powstał nawet specjalny hasztag "#Whereiskate?", pod którym możemy odnaleźć kolejne teorie spiskowe dotyczące zdrowia księżnej.

Po głośnej sprawie z przerobionym zdjęciem księżnej Kate z okazji Dnia Matki, w mediach pojawiło się wiele głosów z bliskiego otoczenia Meghan Markle i księcia Harry'ego m.in. w Page Six, które twierdziły, że Meghan i Harry nigdy nie pozwoliliby sobie na taką ingerencję w zdjęcie, ponieważ zostałoby im to zapamiętane na zawsze.

Ku zdziwieniu wszystkim, Meghan Markle i książę Harry postanowili zabrać głos w tej sprawie. Rzecznik z Archwell Foundation w rozmowie z "Newsweekiem" stwierdził, że wcześniej wspomniana wypowiedź "nie pochodziła od nich", "z całym szacunkiem dla Page Six".

Książę Harrry i Meghan Markle
Książę Harrry i Meghan Markle
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości