Michał Wiśniewski zaskakująco o najukochańszej żonie. Nie chodzi o Polę Wiśniewską

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Źródło: MWMEDIA
Podczas niedawnego koncertu Michał Wiśniewski zaskoczył fanów wyznaniem dotyczącym jednej ze swoich byłych żon. Nazwał ją "najukochańszą". Kobieta nie ukrywała zaskoczenia. Co dokładnie odpowiedziała?

Michał Wiśniewski, który jest obecnie w piątym małżeństwie z Polą Wiśniewską, z którą ma dwójkę dzieci — Falco i Noela, to postać znana z wielu kontrowersji, projektów i związków. W jego życiu partnerkami były Magda Femme, Marta "Mandaryna" Mandrykiewicz, Anna Świątczak i Dominika Tajner.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

29062023_BLIZEJGWIAZD_MANDARYNA (1)
Mandaryna - tak szczerze jeszcze nie było.
Cykl "Bliżej Gwiazd" powraca. Tym razem gościliśmy u Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, która w szczerej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o swoim małym raju, życiu w patchworkowej rodzinie, kobiecości i samoakceptacji, która w świecie wyidealizowanych mediów społecznościowych nigdy nie była tak trudna.

Michał Wiśniewski o "najukochańszej żonie"

Michał Wiśniewski zaskoczył fanów podczas jednego z niedawnych koncertów. Prosto ze sceny, pomiędzy wykonywanymi piosenkami, muzyk zdecydował się nawiązać do swojego bogatego życia osobistego i wyznał, że jedna z jego byłych żon jest jego "najukochańszą".

Nie jest tajemnicą, że Anna Świątczak nie tylko była jedną z żon Michała Wiśniewskiego, ale także jedną z wokalistek zespołu Ich Troje, z którą nadal zdarza jej się występować na scenie. To właśnie ją gwiazdor zapowiedział w zaskakujący sposób. Wychodziła wówczas na scenę, kiedy lider Ich Troje powiedział:

"To jest moja najukochańsza trzecia żona, jaką miałem. Jedna z pięciu, ale najukochańsza trzecia. Przed państwem Ania Świątczak!" - wykrzyczał ze sceny.

W odpowiedzi na tę zaskakującą zapowiedź Anna Świątczak nie pozostała mu dłużna, żartobliwie odpowiadając:

"Ale sobie grabisz!" - odpowiedziała wokalistka.

Anna Świątczak o początkach pracy w Ich Troje

Anna Świątczak była swego czasu wokalistką zespołu Ich Troje. Po dziesięciu latach kariery muzycznej, w tym śpiewaniu w chórkach dla artystów takich jak Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska czy Kaja Paschalska, wokalistka zdecydowała się dołączyć do grupy.

Pomimo tego, że sama artystka stwierdziła, iż muzyka zespołu nie była jej najbliższa, zaakceptowała propozycję. Była żona Michała Wiśniewskiego jakiś czas temu rozmawiała z Aleksandrą Czajkowską dla cozatydzien.tvn.pl, gdzie wspominała ten okres w swoim życiu.

- Powiedziałam sobie "ahoj przygodo". Do zespołu Ich Troje trafiłam po prawie 10-letniej pracy w chórkach z wieloma polskimi artystami, których też podglądałam w pracy. Lubię obserwować, jak ludzie tworzą, co ich inspiruje etc. Kiedy trafiłam do zespołu, to był ten moment, kiedy oni grali po 300 koncertów rocznie, byli na topie. [...] Dla mnie to było z jednej strony ciekawe. Kiedy zaczęłam podglądać ich prace i system, i przede wszystkim poznałam wielkiego i boskiego Michała Wiśniewskiego, to naprawdę było coś dużego. Jak dziś na to patrzę, to mogę powiedzieć, że zdecydowałam się na dołączenie do zespołu z czystej ciekawości i z tego, że po pierwszym spotkaniu, mój kalendarz się wypełnił w zasadzie natychmiast koncertami po brzegi. Była to zachęta, żeby zmierzyć się z wyzwaniem - wyznała..

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości