Natalia Niemen ostro zareagowała na hejt. "Moje trzecie dziecko ma wadę genetyczną"

Natalia Niemen
Natalia Niemen
Źródło: MWMEDIA
Natalia Niemen nie boi się mówić, co myśli i stawać w obronie słabszych. Gwiazda niedawno musiała zmierzyć się z przykrym komentarzem zamieszczonym w sieci, który dotykał nie tylko ją, ale również chore dzieci, które towarzyszyły jej na scenie. Reakcja artystki była bardzo stanowcza.

Natalia Niemen jest córką Czesława Niemena i modelki Małgorzaty Niemen. Kobieta realizuje się również muzycznie. W pierwszej połowie 1998 r. na rynku ukazała się jej debiutancka płyta "Na Opak".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Natalia Niemen
Jacy rodzice, takie dzieci? 14. Natalia Niemen o ojcu, dzieciach, aferze "sprzątaczki" i synu Edyty Górniak. "Mnie się to nie podoba"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natalia Niemen o odejściu ojca

Internet stał się przestrzenią w której głos ma każdy, włączając w to również tych, którzy używają go do szerzenia nienawiści. Jednak okazuje się, że w sieci są również osoby, które potrafią stanąć w obronie tych, którzy są bezpodstawnie atakowani. Jedną z nich jest Natalia Niemen.

Gwiazda nie tylko tworzy muzykę, ale też nie boi się poruszać publicznie ważnych społecznie tematów, odważnie komentując otaczającą nas rzeczywistość. Niedawno artystka wywołała prawdziwą burzę na swoim profilu na Facebooku. Natalię Niemen zdenerwował pełen nienawiści komentarz jednej z internautek skierowany nie tylko do artystki i oceniający jej umiejętności muzyczne, ale obrażający chore dzieci, które uczestniczyły w jej koncercie.

"Słuchajcie! Zniosę każdą potwarz i plucie. Ale nie daruję nikomu, kto się wyśmiewa z chorych dzieci! Wiecie, że moje trzecie dziecko ma wadę genetyczną, zespół Noonan. Jestem w temacie, jak mało kto [...] Ten babsztyl skomentował moje z Michałem Zatorem improwizowanie na poezji, na głosy, altówkę i harfę celtycką. Koncert miał miejsce we Wrocławiu we wrześniu zeszłego roku. Graliśmy dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i z innymi cierpieniami. Nie wspomnę, że to właśnie tacy odbiorcy, przez swoją inność i wrażliwość aż chłoną prawdziwą sztukę. Ale to jest wątek poboczny. Wystawiam tę babę na pośmiewisko. Poczytajcie. Tak, napisałam jak napisałam i się tego nie wstydzę! Mam dość tych toksycznych zawistników w tym kraju! Zgłaszajcie ten profil! " - napisała.

Natalia Niemen o Czesławie Niemenie

W niedawnym wywiadzie z Aleksandrą Czajkowską Natalia Niemen otwarcie opowiedziała o uczuciu pustki po stracie ojca. Artystka przyznała, że bez wsparcia najbliższych osób nie poradziłaby sobie w pierwszych dniach i miesiącach po śmierci Czesława Niemena. Przyznała również, że podejrzewa, iż w tamtym okresie mogła doświadczać depresji.

"Tak, oczywiście, że tęsknię. Pierwszy rok to był po prostu dramat. Ja byłam w kompletnie czarnej dziurze, byłam w ciąży z pierwszym synem Bronisławem, a potem po 20 miesiącach urodził się drugi synek. Ja byłam naprawdę sama jak palec w obcym mieście, gdzie musiałam mieszkać, bo tak się różne losy potoczyły. Gdyby wtedy nie wsparcie mojej mamy i jej rodziców, którzy przyjeżdżali do Poznania, aby mnie wesprzeć z małymi dziećmi... Nikt mi wtedy tego nie zdiagnozował, ale na pewno miałam wtedy depresję. Bez nich to ja bym chyba tego nie przeżyła" - powiedziała.

Natalia Niemen podzieliła się także swoją opinią na temat przysłowia mówiącego, że czas leczy rany. Jak sama przyznała, niezwykle trudne jest dla niej to, że nie może już omówić z ojcem kwestii, które są dla niej istotne.

"Czas nie leczy rany, ale czas sprzyja temu, żeby poradzić sobie z pewnymi stratami lepiej niż kiedyś. Wiesz, ja miewałam takie momenty w ostatnich latach wielkiej potrzeby, żeby się skonsultować z tatą w jakichś sprawach. No i nie mogłam. Chociaż ja wierzę w kontakt ze światem tych, którzy odeszli, natomiast nigdy nie miałam takiego poczucia, że... Chociaż zadawałam ojcu parę pytań, ale jeszcze odpowiedzi nie otrzymałam" - opowiedziała.

Zobacz całość: Natalia Niemen o ojcu, dzieciach, aferze "sprzątaczki" i synu Edyty Górniak. "Mnie się to nie podoba"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości