Nie tylko księżna Kate. Zdjęcia innych członków rodziny królewskiej również były przerabiane

Kate Middleton, Meghan Markle, książę Harry
Kate Middleton, Meghan Markle, książę Harry
Źródło: Getty Images Europe
Do tej pory w mediach nie milkną echa po głośnej wpadce brytyjskiej rodziny królewskiej. Chodzi o zdjęcie, które zostało opublikowane na oficjalnym koncie księżnej Kate i księcia Williama z okazji Dnia Matki. Zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć księżną Kate z dziećmi, zostało przerobione, do czego przyznała się sama Kate Middleton. Teraz okazuje się, że podobnych przeróbek w zdjęciach brytyjskiej rodziny królewskiej było więcej.

Księżna Kate w styczniu 2024 r. przeszła "planowaną operację jamy brzusznej". O wszystkim poinformował Pałac Kensington. Królewscy rzecznicy zapewnili, że żona księcia Williama czuje się dobrze, a zabieg przebiegł bez komplikacji. Kate Middleton spędziła w szpitalu dwa tygodnie, a następnie mogła się przenieść do rodzinnych posiadłości, gdzie obecnie kontynuuje rekonwalescencje.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Księżna Kate przerobiła zdjęcie opublikowane z okazji Dnia Matki

Jak podano w komunikacie, księżna Kate nie wróci do pełnienia obowiązków wobec korony do świąt Wielkanocnych. W tym czasie w mediach zaczęło pojawiać się wiele spekulacji na temat planowanej operacji małżonki księcia Williama, a także stanu jej zdrowia.

Pałac Kensington przez cały ten czas nie zabierał głosu w sprawie samopoczucia księżnej Kate, jednak z okazji święta Dnia Matki księżna Kate sama zwróciła się do poddanych przez instagramowe konto. Na profilu pojawiło się jej zdjęcie z dziećmi i podpis:

"Dziękujemy za miłe życzenia i nieustające wsparcie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Życzymy wszystkim szczęśliwego Dnia Matki" - czytamy.

Kolejne zdjęcie brytyjskiej rodziny królewskiej miało zostać przerobione

Szybko wyszło na jaw, że zdjęcie Kate Middleton zostało fabrykowane. Po zamieszaniu księżna miała sama przyznać się do błędu i przeprosić za wprowadzenie w błąd, tłumacząc się chęcią eksperymentowania z edycją fotografii. Tym samym miała rzekomo złamać królewską etykietę.

"Jak wielu fotografów amatorów, od czasu do czasu eksperymentuję z edycją. Chciałabym przeprosić za zamieszanie, jakie wywołało wczorajsze zdjęcie rodzinne. Mam nadzieję, że wszyscy świętujący mieli bardzo szczęśliwy Dzień Matki" - napisała wówczas księżna.

Teraz okazuje się, że zdjęcie księżnej Kate z dziećmi nie było jedyne, które miało zostać przerobione. Agencja Getty Images wzięła pod lupę zdjęcie ze chrztu Archiego, syna Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jak informuje "The Sun" zdjęcie również miało zostać poddane przeróbce.

Autorem zdjęcia jest Chris Allerton. Portal Daily Mail postanowił zapytać fotografa o zmiany, które miał wprowadzić na zdjęciu. Media otrzymały krótką odpowiedź.

"Stek bzdur. Do widzenia" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości