Gwiazdy

Patrycja Markowska opisała zaskakujący rytuał na Wszystkich Świętych. Polewa grób piwem

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Patrycja Markowska w oryginalny sposób czci pamięć zmarłych

1 listopada najwięcej osób gromadzi się na cmentarzach. Uroczystość Wszystkich Świętych skłania do refleksji i wspomnień o zmarłych. Patrycja Markowska zdradziła, w jaki sposób jej rodzina przeżywa to święto. Piosenkarka wspomniała o grobie swojego dziadka, który jest podlewany... piwem. Gwiazda wzruszająco opisała ten rytuał.

Patrycja Markowska jest osobą, która dba o rodzinne relacje. Córka Grzegorza Markowskiego jest bratanicą warszawskiego biskupa Rafała Markowskiego. Piosenkarka przyznała, że kocha Wszystkich Świętych. 1 listopada jest ważnym dniem dla jej rodziny, która bardzo głęboko przeżywa wspominanie bliskich zmarłych.

Patrycja Markowska o Wszystkich Świętych. Polewa grób dziadka piwem

Gwiazda pojawiła się na jednej z imprez modowych, na której chętnie rozmawiała na temat Wszystkich Świętych. Okazało się, że jej rodzina oddaje się rytuałowi, który wprowadza ich w nostalgiczny nastrój. Patrycja Markowska wspomniała o szczególnym potraktowaniu grobu swojego dziadka.

Przyznam się szczerze, że kocham te święta [...] Z moją rodziną mamy taki rytuał, zawsze, to trwa wiele godzin taki spacer, jest grzane piwo w termosie. My wspominamy bliskich, to nie jest tak, że idziemy i wychodzimy. To jest cały rytuał [...] Zawsze trochę piwa wylewamy na grób dziadka, które lubił. To jest takie bardzo wzruszające dla mnie święto, bo ja jestem rodzinną osobą i ciepło zawsze myślę [o rodzinie - przyp. red.]

Patrycja Markowska o rodzinnej tradycji

Tydzień temu Patrycja Markowska opublikowała zdjęcie z tatą. Internauci ucieszyli się na jego widok. Artystka napisała w komentarzu, że namawia ojca na noszenie płaszcza. Fani Perfectu są zachwyceni kondycją Grzegorza Markowskiego. Chcieliby go jeszcze zobaczyć z mikrofonem na scenie.

Jego córka nawiązała w poście do uroczystości Wszystkich Świętych. Tym razem wspomniała o zmarłej babci.

Kocham te nasze rodzinne spotkania. Koniec października to też czas, gdy zbliża się Święto Zmarłych, czas wspomnień. Kiedy żyła jeszcze babcia Basia, niedzielne obiady były tradycją i zawsze odbywały się u niej. Nawet nie wiecie jak za nią tęsknie…

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości