Gwiazdy na spotkaniu TVN. Wiosna na antenie stacji zapowiada się gorąco

Trwa wiosenne spotkanie TVN
Trwa wiosenne spotkanie TVN
Źródło: Materiały własne
Sandra Hajduk-Popińska, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Malwina Wędzikowska i wiele innych gwiazd zjawiło się na wiosennym spotkaniu TVN. Sławy, ubrane w zjawiskowe kreacje, opowiedziały o nowych programach, które już niedługo pojawią się na antenie stacji.

Tłum gwiazd przybył na wiosenne spotkanie TVN. Dziennikarze, aktorzy i prowadzący znane programy zapozowali na czerwonym dywanie i porozmawiali z reporterką "Dzień Dobry TVN" Karoliną Kalatzi między innymi o tym, co już niedługo widzowie będą mogli zobaczyć na antenie stacji. Jedno jest wiadomo - wiosna w TVN zapowiada się naprawdę gorąco!

Wiosna w TVN to sezon kobiet

Warto być tej wiosny z TVN, dlatego że to będzie sezon kobiet. Malwina Wędzikowska w "The Traitors", Dorota Szelągowska w "MasterChef. Nastolatki", Mery Spolsky w "Drag Me Out", no i słyszałam, że dwie fajne blondynki prowadzą także "Dzień Dobry TVN". To będzie sezon kobiet, bądźcie z nami
- powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.
Sandra Hajduk-Popińska i Karolina Kalatzi
Sandra Hajduk-Popińska i Karolina Kalatzi
Źródło: tvn.pl

Transmisję live z wiosennego spotkania TVN możecie oglądać na Instagramie oraz na Facebooku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy

Wiosna w TVN - "MasterChef. Nastolatki"

Niedługo widzowie TVN będą mogli zobaczyć także jednego z najsłynniejszych influencerów kulinarnych, czyli Rozkosznego, który dołączył do obsady programu "MasterChef. Nastolatki". Karolina Kalatzi zapytała go, co najbardziej go ujęło podczas kręcenia programu. Michał Korkosz nie miał wątpliwości.

"Zawodnicy, uczestnicy. To była magiczna chwila, gdy zorientowałem się, że są tacy jak ja. Byłem taki sam, gdy byłem nastolatkiem, też miałem pasję. Bycie nastolatkiem jest bardzo trudne, a to jedzenie pomogło mi pójść naprzód i ich też gotowanie niezwykle spaja. Widziałem w nich siebie, a oni widzieli siebie we mnie, bo ja też zaczynałem karierę kulinarną jako nastolatek" - powiedział.

Karolina Kalatzi zauważyła, że często nastolatkowie nie wierzą w siebie i walczą z kompleksami. Rozkoszny przyznał, że młodzi uczestnicy "MasterChefa" byli bardzo pewni swoich umiejętności.

"Oni bardzo wierzyli w siebie i to mnie bardzo zaskoczyło w tym programie. Oni płynęli, wiedzieli dobrze, jak obcować z kamerą, ich potrawy wspaniale wyglądały na talerzu. Nie ustępowali w niczym seniorom" - zapewnił.

Karolina Kalatzi i Rozkoszny
Karolina Kalatzi i Rozkoszny
Źródło: tvn.pl

Wiosna w TVN - "Niezwykłe Stany Prokopa"

Jedną z największych gwiazd wiosny w TVN będzie bez wątpienia Marcin Prokop. Widzowie stacji zobaczą go bowiem aż w trzech odsłonach: w "Dzień Dobry TVN", w programie "Mam Talent!" oraz w "Niezwykłych Stanach Prokopa".

"Jestem wyjątkowo dumny z "Niezwykłych Stanów Prokopa, bo zrobiłem to całkowicie po swojemu. Byłem producentem, scenarzystą i prowadzącym. Jest to program o ludziach, których spotkałem w drodze po USA. Każdy z nich jest całkowicie inny. Nie ma dwóch takich samych historii" - zachęcał Marcin Prokop.

Marcin Prokop i Karolina Kalatzi
Marcin Prokop i Karolina Kalatzi
Źródło: tvn.pl

Wiosna w TVN - "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Na wiosennym spotkaniu TVN pojawiła się także Małgorzata Rozenek-Majdan, która będzie przekraczała własne granice wytrzymałości w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Sam program daje nam nieźle popalić. Nie spodziewałam się, że to będzie tak wymagające, nie tylko ze strony fizycznej, bo do tego jesteś się w stanie przygotować i przeznaczyć kilka miesięcy życia na ciężką pracę, ale jest to bardzo wyczerpujące psychicznie. Niektóre rzeczy, które wykonywałam w programie, mam nadzieję, że już nigdy nie wykonam (śmiech). Wiem jedno, nie jestem urodzonym morsem (śmiech). Jestem z siebie dumna" - mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Karolina Kalatzi
Małgorzata Rozenek-Majdan i Karolina Kalatzi
Źródło: tvn.pl

Wiosna w TVN -"Mam Talent!"

Agnieszka Woźniak-Starak niedługo zaprezentuje się widzom TVN jako nowa prowadząca "Mam Talent!". Obok niej znajdzie się Jan Pirowski, z którym prezenterka świetnie się dogaduje.

"Złapaliśmy ze sobą fajny kontakt i jako że oboje byliśmy w nowej roli, żadne z nas specjalnie nie mędrkowało. Podeszliśmy do tego z dziecięcą ekscytacją i entuzjazmem. W każdym nowym projekcie daje z siebie tysiąc procent, oboje jesteśmy tym bardzo podnieceni" - mówiła Agnieszka Woźniak-Starak.

Prowadząca "Mam Talent!" przyznała, że nie wszystkie momenty były dla niej łatwe. Szczególne emocje wywoływały chwile, gdy ktoś z wielkim talentem mimo wszystko musiał pożegnać się z programem. Nie obyło się także bez wzruszeń, szczególnie gdy na scenie pojawiały się ukochane przez gwiazdę zwierzaki.

Karolina Kalatzi i Agnieszka Woźniak-Starak
Karolina Kalatzi i Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: tvn.pl

Wiosna w TVN - "Uwaga!"

Karolina Kalatzi porozmawiała także z Ryszardem Cebulą, wieloletnim prowadzącym magazyn "Uwaga!", który wiele razy wręcz wgniatał widzów TVN w fotel. Dziennikarz przyznał, że zawsze będą pochylać się nad sprawami ważnymi społecznie, a niektóre z tematów czasem wręcz leżą na ulicy i czekają na to, aż ktoś się nimi zajmie. To właśnie zadanie dla reporterów "Uwagi!".

"Zachęcam wszystkich widzów do tego, by zgłaszać tematy dla "Uwagi!'. Zgłaszajcie się telefonicznie, mailowo, przez hasztagi, oznaczajcie nas w mediach społecznościowych. To są te kanały, którymi zwykli ludzie docierają do naszych dziennikarzy. Dawniej odbywało się to analogowo, przychodziły do nas ogromne sterty listów, teraz wszystko odbywa się elektronicznie. Czekamy na wasze tematy, bo to nie jest tak, że my je sami wymyślamy, to ludzie do nas przychodzą ze swoimi problemami" - opowiadał Ryszard Cebula i po chwili dodał:

To jest program misyjny. Nie wyjeżdżamy co prawda do ciepłych krajów, by na misji pomagać ludziom, ale pomagamy im walczyć z opresyjnym systemem i państwem. To nie znaczy oczywiście, że polskie państwo, gdy powstawała "Uwaga!" było opresyjne i że dziś też jest, ale zawsze się znajdą urzędnicy i tacy ludzie, którzy krzywdzą innych ludzi. My jesteśmy od tego, by tym ludziom pomagać.
Ryszard Cebula i Karolina Kalatzi
Ryszard Cebula i Karolina Kalatzi
Źródło: tvn.pl

Wiosna w TVN - serial "Odwilż"

Wiosna w TVN to jednak nie tylko programy, ale także znane i lubiane seriale. Katarzyna Wajda zagrała w najnowszej produkcji stacji pt. "Odwilż". Całość była nagrywana w Szczecinie, który do tej pory nie był zbyt często wykorzystywany w polskiej kinematografii.

"Zdjęcia i klimat, który stworzyliśmy, były niesamowite. Oczywiście gra aktorska i relacje, jakie udało nam się przedstawić. Głowna rola kobieca jest bardzo nieoczywista. Nie powiem może, że mroczna, bo to brzmi sztampowo, ale rzeczywiście ma w sobie tajemnice. Ma w sobie wiele emocji, przeżywa żałobę, której przezywać nie chce, ucieka w pracę. Jest to bohaterka, z którą wiele osób może się utożsamić. Jest mamą i próbuje to połączyć ze sprawą kryminalną. To jest rola, którą zawsze chciałam zagrać" - mówiła Katarzyna Wajda.

Katarzyna Wajda i Karolina Kalatzi
Katarzyna Wajda i Karolina Kalatzi
Źródło: tvn.pl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Materiały własne

podziel się:

Pozostałe wiadomości