Pippa Middleton urodziła!

Pippa Middleton jest w ciąży
Pippa Middleton jest w ciąży
Źródło: Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
Pippa Middleton, siostra księżnej Kate, urodziła trzecie dziecko. W mediach już pojawiły się pierwsze doniesienia o płci potomka. Z całego świata spływają tysiące gratulacji.

Pippa Midleton przez kilka miesięcy ukrywała swój błogosławiony stan. Zaledwie parę tygodni temu podczas udziału w jubileuszu Królowej Elżbiety II media zaczęły spekulować o domniemanej ciąży. Wszystko przez długą, zieloną kreację, która podkreśliła ciążowe krągłości.

Pippa Middleton urodziła

Jak donoszą zagraniczne media, siostra księżnej Kate po raz trzeci została mamą i przywitała na świecie córeczkę. Nie wiadomo jednak, jak dziewczynka ma na imię. O tym, że rodzina Pippy Middleton się powiększyła, poinformował serwis people.com. Podobnie jak ciążę, informację o narodzinach doskonale udało się ukryć. Do tej pory nie podano daty porodu lub danych dotyczących dziecka.

Pippa Midleton i jej mąż James Matthews przywitali na świecie pierwszego potomka w 2018 roku. Ich syn przyszedł na świat 15 października i otrzymał aż trzy dumnie brzmiące imiona: Arthur Michael William. Drugie dziecko pary, córeczka Grace, urodziła się w marcu 2021 roku. Nie wiadomo, dlaczego małżeństwo zdecydowało się na ukrywanie trzeciej ciąży. Jak jednak podają media, najmłodsza dziewczynka z trójki rodzeństwa jest już na świecie w otoczeniu najbliższych.

Katarzyna Sokołowska o pokazywaniu dzieci w sieci. "Hormony szaleją"
Katarzyna Sokołowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl odniosła się do pokazywania dzieci w sieci przez ich sławne mamy. Jej pociecha szybko wejdzie do show-biznesu?

Pippa Middleton i James Matthews

Pippa Middleton zwróciła na siebie uwagę w dniu ślubu księżnej Kate i księcia Williama. Tydzień później tygodnik "Time" umieścił ją na liście 100 najbardziej wpływowych kobiet świata. W 2017 roku w otoczeniu rodziny i przyjaciół wyszła za kierowcę rajdowego, Jamesa Matthewsa.

Para niemal od razu po ślubie poinformowała, że chciałaby stworzyć dużą rodzinę i wspólnie wychowywać dzieci. O pierwszej ciąży Pippa Middleton i James Matthews poinformowali już sześć miesięcy przed planowanym porodem. Wieść o wyczekiwaniu na drugie dziecko pojawiła się zaledwie miesiąc przed narodzinami. Choć tajemnicę skrywali do samego końca, małżeństwo obecnie sprawuje opiekę nad trójką swoich pociech.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości