Komenda przerywa milczenie, Richardson rozwiedziona, syn Krawczyka w trudnym położeniu

Tomasz Komenda, Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Krawczyk Junior
Podsumowanie dnia w showbiznesie
Źródło: mwmedia
Zobacz podsumowanie dnia w showbiznesie. Sprawdź, o czym pisaliśmy we wtorek 12.09.2023. Informowaliśmy o przełomowych chwilach w życiu gwiazd. Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski są już po rozwodzie i zaskoczyli fanów tym, co opublikowali w mediach społecznościowych. Niestety pojawiły się też złe wieści o synu Krzysztofa Krawczyka.

Oprócz tego kilka innych newsów o gwiazdach. Nie możecie tego przegapić. Sprawdźcie nasze podsumowanie, a w nim najważniejsze wieści w pigułce. Tym żyły media w ostatnim czasie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku
Klaudia El Dursi o zazdrości w związku
Klaudia El Dursi o zazdrości w związku

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozwiedli się

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się dwa lata temu po siedmiu latach małżeństwa. Dziennikarka zapewniała w wywiadach, że ma dobry kontakt z byłym partnerem. Teraz ogłosiła, że są już po rozwodzie i udostępniła na Instagramie wspólne zdjęcie z aktorem. Opisała, jak wygląda teraz ich relacja.

Byli małżonkowie zaskoczyli fanów. Monika Richardson udostępniła na Instagramie zdjęcie z sądu. Dodała też wiadomość, w której zwróciła się do Zbigniewa Zamachowskiego. Takich słów mało kto się spodziewał. Dodatkowo skierowała gorzkie słowa do mediów.

Czytaj więcej: Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozwiedli się

Rozwód Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozwiedli się
Rozwód Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego
Źródło: MWMEDIA

Piotr Adamczyk rywalizuje z Marcinem Dorocińskim? TYLKO U NAS

Piotr Adamczyk w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl opowiedział, czy przyjaźń w show-biznesie jest możliwa. Wspomniał o niezwykłej relacji z Tomaszem Karolakiem, z którym zna się od lat. Przyznał też, że trzyma kciuki za zagraniczną karierę polskich aktorów, ale też czasami im zazdrości.

Piotr Adamczyk tylko u nas odpowiedział, czy plotki o tym, że rywalizuje z Marcinem Dorocińskim, są prawdziwe. Gwiazdor zdradził prawdę na temat tego, co sądzi o sukcesach kolegi po fachu.

Czytaj więcej: Piotr Adamczyk rywalizuje z Marcinem Dorocińskim?

Piotr Adamczyk o przyjaźni z Tomaszem Karolakiem i karierze zagranicznej polskich aktorów
Piotr Adamczyk o przyjaźni w show-biznesie i karierze zagranicznej polskich aktorów
Piotr Adamczyk o przyjaźni z Tomaszem Karolakiem i karierze zagranicznej polskich aktorów
Źródło: MWMEDIA

Tomasz Komenda przerywa milczenie. Przyznał, że żałuje swoich ostatnich słów

Tomasz Komenda w 2018 roku odzyskał wolność i starał się zacząć nowe życie. Zdążył zaręczyć się i rozstać z Anną Walter. Para doczekała się też dziecka. Wiosną między ekspartnerami doszło do publicznej wymiany zdań na temat m.in. alimentów. Anna Walter w rozmowie z "Super Expressem" wyjawiła, że wraz z synem żyją w skandalicznych warunkach, ponieważ ekspartner uchyla się od płacenia alimentów.

Tomasz Komenda po miesiącach milczenia zabrał głos i w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" przyznał, że żałuje wypowiedzi dla "Super Expressu", w którym skomentował wysokość alimentów. Co wtedy powiedział. Sprawdź nasz artykuł.

Czytaj więcej: Tomasz Komenda przerywa milczenie

Tomasz Komenda
Tomasz Komenda zmaga się z "poważnymi problemami"
Tomasz Komenda
Źródło: MWMEDIA

Krzysztof Krawczyk Junior walczy z nawrotem choroby. Martwią go finanse

Krzysztof Krawczyk Junior zmaga się z przeciwnościami losu. Po śmierci ukochanego ojca chciał pójść w jego ślady. Muzyka jest dla niego wszystkim, ale nie przysłania mu złych chwil. Mężczyzna znów zmaga się z nasileniem choroby. Kolejne ataki padaczki wywołuje między innymi silny stres związany z brakiem środków do życia. Syn piosenkarza nadal walczy o prawo do spadku po ojcu.

Głos w jego sprawie zabrał Zbigniew Rabiński ze Studia Integracji Krzysztofa Cwynara. Dzięki tej placówce Krzysztof Krawczyk Junior mógł zamieszkać w kawalerce przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Mężczyzna nie ma dobrych wieści o stanie zdrowia podopiecznego.

Czytaj więcej: Krzysztof Krawczyk Junior walczy z nawrotem choroby

Krzysztof Krawczyk Junior
Syn Krzysztofa Krawczyka mówi o aktualnej sytuacji życiowej
Krzysztof Krawczyk Junior
Źródło: MWMEDIA

Joe Jonas pierwszy raz wypowiedział się na temat rozwodu

Joe Jonas to piosenkarz i członek zespołu Jonas Brothers. W 2019 roku został mężem słynnej aktorki Sophie Turner, z którą doczekał się dwóch córeczek. W ostatnim czasie w mediach pojawiały się informacje na temat kryzysu w ich związku oraz o rzekomym rozstaniu. Niektórzy twierdzili, że powodem rozwodu ma być różnica w stylu życia niegdyś zakochanych. Gwiazdorska para nie zabierała na ten temat głosu. Teraz nieoczekiwanie podczas jednego z ostatnich koncertów Joe Jonas zwrócił się do fanów ze sceny i powiedział, co teraz przeżywa.

Czytaj więcej: Joe Jonas pierwszy raz wypowiedział się na temat rozwodu

Joe Jonas, Sophie Turner
Joe Jonas i Sophie Turner się rozwodzą? Media obiegła szokująca informacja
Joe Jonas, Sophie Turner
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości