Gwiazdy

Pola Wiśniewska jest w ciąży. Pokazała zdjęcie testu ciążowego

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski spodziewają się drugiego dziecka. Żona lidera grupy Ich Troje podzieliła się z internautami radosną nowiną. Pokazała zdjęcie testu ciążowego.

Pola i Michał Wiśniewscy są małżeństwem od 2020 r. Kilka miesięcy wcześniej muzyk rozstał się z Dominiką Tajner, a piątą żonę poznał na jednym z portali randkowych. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski ma za sobą już cztery małżeństwa.

Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pola i Michał Wiśniewscy — historia miłości

W 1996 r. muzyk ożenił się z Magdą Femme. W 2001 r. małżeństwo rozstało się, a niedługo później drugą żoną Michała Wiśniewskiego została Marta Wiśniewska, z którą piosenkarz ma dwoje dzieci - 20-letniego Xaviera i 19-letnią Fabienne.

Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Para ostatecznie rozwiodła się w kwietniu 2006 r., a już kilka miesięcy później Michał Wiśniewski stanął na ślubnym kobiercu po raz trzeci, tym razem z piosenkarką Anną Świątczak u boku. Para ma dwie córki - 16-letnią Etiennette i 14-letnią Vivienne.

Małżonkowie nie mogli jednak dojść do porozumienia i rozstało się w 2011 r. Rok później Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner. Para była razem siedem lat i rozstała się w 2019 r. Już kilka miesięcy później muzyk był widziany ze swoją obecną żoną Polą.

Pola i Michał Wiśniewscy zostaną rodzicami

Para pobrała się w 2020 r., a już styczniu 2021 r. na świecie pojawił się ich pierwszy syn Falco Amadeus. Co ciekawe, mały Falco jest piątym dzieckiem zarówno dla Michała Wiśniewskiego, jak i jego żony.

Teraz dumni rodzice podzielili się z internautami radosną nowiną. Jak się okazuje, już niedługo zostaną rodzicami kolejnego dziecka. Pola i Michał Wiśniewscy opublikowali zdjęcie z pozytywnym wynikiem testu ciążowego, który trzyma ich synek Falco.

Pola Wiśniewska napisała na Instagramie:

"Ups! Znów to zrobiliśmy" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautów i bliskich z gratulacjami.

"OMG, co za wiadomość", "Jak super", "Gratulacje kochani", "Nie mogę się doczekać", "Dużo zdrówka dla mamy", "Co za nowina" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości