Gwiazdy

Edyta Pazura wzruszająco o mężu na jego 60. urodziny. "Najlepszy człowiek na świecie"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Cezary Pazura kończy 60 lat. Edyta Pazura złożyła mu życzenia urodzinowe

Cezary Pazura ma 60 lat. Dla jego wiernych fanów czas zatrzymał się na kilku kultowych filmach, w których aktor brał udział. Gwiazdor wciąż jest na topie i występuje w wielu serialach telewizyjnych i filmach. Bardzo dba o swoje ciało, czego zazdroszczą mu nawet jego koledzy z branży. Aktor ma przy sobie wspierającą żonę Edytę, która złożyła mu wzruszające urodzinowe życzenia.

13 czerwca 2022 Cezary Pazura skończył 60 lat. Karierę filmową rozpoczął w 1986 roku. Występuje w serialach telewizyjnych, w filmie i w teatrze, użycza swojego głosu w bajkach i filmach animowanych. Jest także związany ze sceną kabaretową. Od pewnego czasu prowadzi swój kanał w serwisie YouTube. Sprawdźcie, jak krok po kroku rozwijał swoją karierę. Nie zawsze było kolorowo.

Edyta Pazura świętuje 60. urodziny Cezarego Pazury. Wzruszające słowa o mężu i jego karierze

Edyta Pazura jest żoną aktora od 2009 roku i urodziła mu trójkę dzieci. Ma nie tylko pieczę nad ogniskiem domowym Cezarego Pazury, ale również nad jego karierą. Edyta Pazura jest menedżerką swojego męża. Z okazji jego 60. urodzin opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochanym i zamieściła wzruszający wpis.

"Mój Ziomuś ma dzisiaj urodziny. To najlepszy człowiek na świecie, bez blichtru, udawania, dopasowywania się. Zawsze idzie swoją drogą, a na swój sukces zapracował ciężką pracą i talentem. Jak powiedział o Tobie Maciej Ślesicki: 'Ma talent braci Marx, mimikę Jima Carreya i rozum Charliego Chaplina'. Mój najlepszy przyjaciel" - napisała na Instagramie.

Na słowa Edyty Pazury zareagowali internauci. Odnieśli się do wieku Cezarego Pazury, ale również do jego kochającej żony.

"Zdrowia i miłości. Czyli dalej tego, co jest" - skomentowała Anita Werner.

"Czego tu życzyć przy takiej żonie? Oby zawsze była obok. Najlepszego Panie Czarku" - zareagował fan aktora.

"Wuj Czarek wiecznie młody niezależnie jaki ma PESEL. Dużo zdrowia i miłości dla wujaszka" - napisał ktoś inny.

"60 lat, a wygląda naprawdę świetnie. Wiek to tylko liczba. I on w dopełnieniu z Tobą jest tego przykładem" - zwróciła uwagę inna osoba.

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej" Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Najlepsze filmy z Cezarym Pazurą. Aktor szczerze o łatce aktora komediowego

Cezary Pazura ma na swoim koncie wiele znaczących ról. Jego debiut filmowy miał miejsce w 1986 roku w filmie "Czarne Stopy", jednak to rola Edwarda Wiadernego w filmie "Kroll" okazała się być trampoliną w jego karierze. Zatrudniali go cenieni i najpopularniejsi twórcy filmowi tacy jak: Marek Koterski, Władysław Pasikowski, Maciej Ślesicki, Juliusz Machulski, Olaf Lubaszenko czy Jacek Bromski. Fani nawet po wielu latach wracają do kultowych filmów z Cezarym Pazurą. Mowa o takich produkcjach jak: "Psy", "Nic śmiesznego", "Tato", "Kiler", "Sara", "Szczęśliwego Nowego Jorku", "Sztos", "Kiler-ów 2-óch", "Ajlawju", czy "Kariera Nikosia Dyzmy". Ostatnio na antenie TVN i w Playerze mogliśmy podziwiać jego role w serialach "Chyłka" i "Tajemnica zawodowa".

Cezary Pazura wykorzystuje również swój niepowtarzalny głos. Aktor z powodzeniem pracuje w dubbingu. Dzieci też chętnie słuchają go na ekranie. Jego najsłynniejsze dubbingowe role to: leniwiec Sid z "Epoki lodowcowej", Numernabis w filmach komediowych "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" i "Asterix na olimpiadzie", rybka Oscar z "Rybek z ferajny" czy karzeł Rumpelstiltskin z filmu "Shrek Forever".

Cezary Pazura kojarzy się widzom przede wszystkim z komedią. Od niedawna wciela się w bardziej dramatyczne role w filmach i serialach. Gwiazdor przyznał, że nie czuł się komfortowo z łatką komedii.

"Wiele osób twierdzi, że Pazura to ten od komedii i kabaretu. A to przecież nie jest moja wina. Po prostu dobrze zagrałem w kilku filmach, które stały się kultowe i są wiecznie powtarzane. W pewnym momencie za bardzo odcisnąłem się w pewnym gatunku i ludzie to zapamiętali. Niestety mało jest takich poszukiwaczy jak Krzysiek Skonieczny, którzy chcą zaryzykować. Tak jak kiedyś we wszystkich filmach grałem ja i Boguś Linda, tak dziś też jest grupa aktorów, którzy pojawiają się w każdej produkcji – za każdym razem w podobnej roli" – powiedział w wywiadzie dla portalu Alaluna.pl.

Cezary Pazura. Życie prywatne, małżeństwa i dzieci

Cezary Pazura z żoną Edytą ma trójkę dzieci: córki Amelię i Ritę oraz synka Antoniego. Z pierwszego małżeństwa ma dorosłą już córkę Anastazję. Drugą żoną aktora była Weronika Marczuk, z którą nie miał żadnych dzieci. Cezary Pazura cierpiał w pierwszym małżeństwie. Jego ukochana uzależniła się od alkoholu i narkotyków. Pewnego dnia odeszła, zostawiając męża z ich 5-letnią córką. Aktor musiał pogodzić karierę z samotnym rodzicielstwem. Dziś jego córka jest mu bardzo wdzięczna za to, że zrobił wszystko, aby miała szczęśliwe dzieciństwo.

"Dzwonię do taty również z okazji Dnia Matki, bo jest dla mnie wszystkim - i tatą, i mamą. Ma mocno rozwiniętą kobiecą stronę. Jest bardzo wrażliwy, więc mi mamusiował z takim rzeczami bardzo dziewczęcymi, kobiecymi. Chodziłam do niego z takimi sprawami" - zwierzyła się Anastazja Pazura w rozmowie z dziennikarzami "Kulis sławy Uwagi!" TVN.

Z obecną żoną Edytą aktor tworzy szczęśliwy dom. W przypadku ich związku różnica wieku wynosi 26 lat, ale nie stanowi dla zakochanych żadnego problemu. Sprawdźcie historię ich miłości TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości