Nowy rekord świata, szczegóły pogrzebu i zaręczyny. Czym żyły dziś media?

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Czym żyły media 27.05.2023?

Robert Karaś pobił kolejny rekord świata i zwyciężył w wymagającym triatlonie. Justyna Kowalczyk poinformowała o szczegółach pogrzebu ukochanego Kacpra Tekielego, a Roksana Węgiel najprawdopodobniej za sprawą piosenki zdradziła, że zaręczyła się z Kevinem Mglejem. To jednak nie wszystko. Czym żyły media 27.05.2023 roku?

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z soboty 27.05.2023 roku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Malwina Wędzikowska pożycza ubrania gwiazdom. Co ma najdroższego w swojej szafie?
Malwina Wędzikowska pożycza ubrania gwiazdom. Co ma najdroższego w swojej szafie?

Paulina Krupińska-Karpiel gorzko o sławie

Paulina Krupińska-Karpiel w rozmowę z Dagmarą Olszewską opowiedziała o udziale w programie "Azja Express". Prowadząca "Dzień Dobry TVN" przyznała, że podczas zdjęć do show w końcu mogła być w pełni sobą, ponieważ w Azji była kompletnie anonimowa.

Gdybym mogła w życiu zadecydować o tym, czy być osobą publiczną, czy nie, to na pewno bym już się na to nie zdecydowała

Czytaj więcej: Paulina Krupińska-Karpiel gorzko o sławie. "Na pewno bym już się na to nie zdecydowała"

Justyna Kowalczyk zdradziła szczegóły pogrzebu Kacpra Tekielego

Kacper Tekieli zmarł tragicznie 17 maja 2023 roku w wieku 38 lat. Informacje o śmierci polskiego alpinisty były długo nie potwierdzane, aż w końcu głos w sprawie zabrał między innymi menadżer Justyny Kowalczyk. Alpinista wraz z polską multimedalistką i ich niespełna dwuletnim synem wyjechał jakiś czas temu do Szwajcarii, by zdobywać tamtejsze szczyty. Podczas jednej z jego wspinaczek zeszła lawina. Ciało Kacpra Tekieli zostało znalezione nad ranem.

Justyna Kowalczyk poinformowała fanów o pogrzebie Kacpra Tekielego. Mąż polskiej multimedalistki zostanie pochowany w swoim rodzinnym mieście, a uroczystość nie odbędzie się w obrządku katolickim. Dodatkowo Justyna Kowalczyk wystosowała do wszystkich, którzy przyjdą pożegnać jej ukochanego, bardzo ważny apel.

Czytaj więcej: Justyna Kowalczyk zdradziła szczegóły pogrzebu Kacpra Tekielego. Ma ważną prośbę

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wrócili do siebie

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przez długi czas tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Zakochani długo nie potwierdzali swojego związku, aż w końcu zaczęli publikować wspólne zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Jakiś czas temu aktorzy nieoczekiwanie wyznali, że się rozstali, jednak wciąż uważają się za przyjaciół. Celebryci jeździli razem na zagraniczne wyjazdy i często publicznie się wspierali. Od kilku miesięcy media huczały więc od plotek, że znów są razem. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki unikali jednak tego tematu, aż do teraz.

Julia Wieniawa ostatnio wystąpiła na jednym z sopockich festiwali. Gwiazda zaśpiewała ze sceny, a w kuluarach nie szczędziła czułości Nikodemowi Rozbickiemu, który pojawił się na wydarzeniu razem z nią. W rozmowie z reporterem Pomponika potwierdziła, że wróciła do aktora.

Czytaj więcej: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wrócili do siebie. "Jesteśmy razem"

Robert Karaś ustanowił nowy rekord świata

Robert Karaś wystartował w maratonie Brasil Ultra Tri w Rio de Janeiro, a w sobotę 27 maja 2023 roku jego zespół poinformował, że z sukcesem udało mu się ukończyć tę trasę. Ukochany Agnieszki Włodarczyk musiał przepłynąć 38 kilometrów, następnie przejechać na rowerze 1800 kilometrów, a potem przebiec kolejne 422 kilometry. Robert Karaś miał po drodze problemy, by ukończyć wyczerpujący wyścig, jednak ostatecznie odniósł zwycięstwo i pobił rekord świata.

Robert Karaś tym samym ustanowił nowy rekord świata. Polak pokonał trasę Brasil Ultra Tri w Rio de Janeiro dokładnie w 164 godziny, 14 minut i 2 sekundy. Agnieszka Włodarczyk, która śledziła zmagania ukochanego z domowego zacisza, nie ukrywała dumy. Udostępniła krótkie nagranie na swoim koncie na Instagramie i pokusiła się o krótki komentarz na temat zwycięstwa partnera.

Czytaj więcej: Robert Karaś ustanowił nowy rekord świata. Agnieszka Włodarczyk pęka z dumy

Kevin Mglej oświadczył się Roksanie Węgiel?

Roksana Węgiel od ponad dwóch miesięcy zaczęła publikować zdjęcia, na których było widać sporych rozmiarów pierścionek na jej serdecznym palcu u prawej dłoni. Młoda gwiazda pod żadnym z postów nie napisała jednak, że jej związek wszedł na wyższy poziom i rzadko udzielała od tamtej pory wywiadów na tematy inne niż te zawodowe.

W tym czasie plotki o zaręczynach zaczęły jednak przybierać na sile. Kulminacyjnym momentem było wydanie najnowszego singla pt. "Friendzone" we współpracy z ŁATWOGANG. Roksana Węgiel śpiewa w nim bowiem, że... jej ukochany już się jej oświadczył.

Czytaj więcej: W tym czasie plotki o zaręczynach zaczęły jednak przybierać na sile. Kulminacyjnym momentem było wydanie najnowszego singla pt. "Friendzone" we współpracy z ŁATWOGANG. Roksana Węgiel śpiewa w nim bowiem, że... jej ukochany już się jej oświadczył. Co ciekawe, Kevin Mglej wystąpił w teledysku partnerki, a niedawno po raz pierwszy oficjalnie towarzyszył jej na ich pierwszej wspólnej "ściance".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości