Gwiazdy

Sylwia Bomba o relacjach pomiędzy uczestnikami "Goggleboxa". "Jak to w rodzinie bywa"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Sylwia Bomba o uczestnikach "Gogglebox"

Sylwia Bomba powiedziała ostatnio o relacjach, jakie panują między uczestnikami programu "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym bierze udział. Celebrytka wyznała, że wszyscy tratują się jak jedna wielka rodzina.

Sylwia Bomba zyskała sławę dzięki udziałowi w programie w stacji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym bierze udział od pierwszej edycji. Widzowie szybko pokochali ten format, a duet, który tworzyła z Ewą Mrozowską, skradł serca fanów.

Sylwia Bomba o relacjach między uczestnikami "Gogglebox"

Ostatnio w rozmowie z Plotkiem Sylwia Bomba powiedziała, jakie relacje panują między uczestnikami programu.

"Z innymi uczestnikami 'Gogglebox' widujemy się zwykle przy okazji pracy nad innymi programami. Oczywiście większość z nas się zna, lecz regularny kontakt utrzymuje zaledwie z kilkoma uczestnikami. Mówimy o sobie, że jesteśmy jedną wielką rodziną goggleboxową. Jest to już spora rodzina i jak to zwykle w rodzinie bywa, jedni lubią się bardziej, inni mniej, ale na pewno wszyscy się szanujemy i wiemy, że pracujemy na wspólny sukces naszego programu" - powiedziała.

W dalszej części rozmowy Sylwia Bomba wyjaśniła, że udział w programie to najlepsze, co mogło jej się przytrafić.

"Udział w programie 'Gogglebox' to jedna z najwspanialszych rzeczy w życiu, jaka mnie spotkała. Nigdy nie żałowałam udziału w programie. Jestem wdzięczna losowi, że tak potoczyło się moje życie. Tworząc 'Gogglebox', w ogóle nie czuję się, jakbym była w pracy. Jest to dla mnie ogromna frajda i świetna zabawa nagrywać ten program, tym bardziej wiedząc, jaką popularnością i sympatią widzów się cieszy" - dodała.

Zobacz wideo:

Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?
Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?

Koniec duetu Sylwii Bomby i Ewy Mrozowskiej

Co ciekawe, w nowych odcinkach nie zobaczymy już duetu Sylwii Bomby i Ewy Mrozowskiej. Panie postanowiły zmienić pary. Od teraz na kanapie obok Sylwii Bomby zobaczymy jej przyjaciółkę i znaną tiktokerkę Lilę Antoniak, a do Ewy Mrozowskiej dołączy jej mąż Piotr Kozłowski.

Panie poinformowały o tym kilka dni temu w swoich mediach społecznościowych. Sylwia Bomba napisała:

"Mam nadzieje, że będziecie się z nami dobrze bawić! Każda zmiana, niesie ze sobą coś nowego i ciekawego, a rok 2022 to podobno szczęśliwy rok!" - czytamy.

Ewa Mrozowska pokazała zdjęcie z mężem i dodała:

"Tak, to właśnie z tym panem spędzam najwięcej czasu, prócz Leonka oczywiście! To mój kumpel, mąż i nawet psiapsi. Także obyście nas choć trochę polubili, tak jak lubiliście nas razem z Sylwią" - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości