Syn Macieja Orłosia próbuje sił w aktorstwie. Zagrał w "Ukrytej Prawdzie"

Syn Macieja Orłosia próbuje sił w aktorstwie. Rozpoczął od paradokumentów
Syn Macieja Orłosia próbuje sił w aktorstwie. Rozpoczął od paradokumentów
Źródło: MWMEDIA
Antoni Orłoś zaskoczył fanów występem w popularnym paradokumencie TVN "Ukryta Prawda". Syn znanego dziennikarza Macieja Orłosia na co dzień zajmuje się muzyką, ale tym razem postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie. Jak poradził sobie z wyjawieniem ukrytej prawdy?

Syn Macieja Orłosia w końcu zdradza swoje aktorskie ambicje. Antoni Orłoś zagrał w popularnym paradokumencie TVN-u "Ukryta Prawda". Czy to początek kariery aktorskiej, czy tylko jednorazowa przygoda? Czas pokaże, ale jedno jest pewne — Antoni Orłoś nie boi się zaskakiwać swoich fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Orłoś – związki i dzieci

Maciej Orłoś ma za sobą trzy związki małżeńskie. Jego pierwszą żoną była Monika Jóźwik — koleżanka ze studiów aktorskich. Związek nie przetrwał, a w 1983 roku dziennikarz związał się z Ewą, z którą ma synów Rafała i Antoniego. Małżonkowie próbowali ratować swój związek, ale ostatecznie doszło do rozwodu, który był poprzedzony walką o alimenty. Kobieta żądała od swojego byłego męża 900 tysięcy złotych zaległych alimentów oraz 20 tysięcy złotych co miesiąc, jednak sąd uznał, że żądania te są nieuzasadnione.

W trudnych chwilach Maciej Orłoś mógł liczyć na wsparcie swojej nowej partnerki, Joanny Twardowskiej, z którą później się ożenił. Razem wychowywali syna Jakuba i córkę Melanię, a ich związek wydawał się szczęśliwy i stabilny. Po 26 latach małżeństwa zdecydowali się na rozwód, co było dla wielu osób zaskoczeniem. Aktualnie dziennikarz jest związany z młodszą o 23 lata Pauliną Koziejowską - prezenterką Superstacji i byłą partnerką aktora Jacka Borkowskiego.

Maciej Orłoś jest ojcem czworga dzieci- dwóch synów Rafała i Antoniego z drugiego małżeństwa oraz syna Kuby i córki Melanii, których matką jest Joanna Twardowska. Kuba i Mela są pierwowzorami bohaterów trzech książek napisanych przez Macieja Orłosia.

Syn Macieja Orłosia w "Ukrytej prawdzie" – kim jest Antoni Orłoś?

Antoni Orłoś to jedno z najbardziej rozpoznawalnych dzieci Macieja Orłosia. Z branżą rozrywkową związany jest od najmłodszych lat. Zadebiutował jako aktor, mając zaledwie rok! Zagrał w komedii "Tak, Tak" u boku Zbigniewa Zamachowskiego. Wcielił się w małego Hipcia, syna głównych bohaterów. Aktorstwo nie zostało jednak największą pasją Antoniego Orłosia. Zamiast tego zdecydował się na karierę muzyczną. Został perkusistą w warszawskim zespole The Saturday Tea.

Antoniego Orłosia możemy zobaczyć też w programie jego ojca na kanale YouTube. Maciej Orłoś prowadzi cykl "W Telegraficznym skrócie", gdzie komentuje bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. Na końcu każdego odcinka syn dziennikarza poleca widzom nowości muzyczne.

Syn popularnego dziennikarza niedawno zadebiutował też w jednym z popularnych paradokumentów TVN-u. Antoni Orłoś wystąpił w 1472 odcinku "Ukrytej prawdy". W epizodzie śledzimy losy bardzo atrakcyjnej 33-latki Sylwii, która spotyka się z 37-letnim Łukaszem. Młodzi ludzie poznali się przez aplikację randkową. Ich relacja rozwija się, ale na jaw wychodzi skrywany przez kobietę sekret. Okazuje się, że Sylwia ukrywa fakt, że ma 4-letnią córkę. Ukrytą prawdę ujawnia jej były partner i w tej roli wystąpił właśnie Antoni Orłoś.

Kim jest Antonii Orłoś?
Syn Macieja Orłosia w "Ukrytej prawdzie"
Kim jest Antonii Orłoś?
Źródło: Player

Wygląda na to, że syn Macieja Orłosia ma aspiracje aktorskie i zaczyna zdobywać doświadczenie w branży filmowej. Kto wie, może niedługo zobaczymy go na dużym ekranie, obok największych gwiazd kina? Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy młodego aktora i czekamy na jego kolejne role w filmach i serialach.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości