Syn Tiny Turner został aresztowany przez policję. Usłyszał zarzuty

Syn Tiny Turner został aresztowany
Syn Tiny Turner został aresztowany
Źródło: Archive Photos
Adoptowany syn Tiny Turner, Ike Turner Junior, został zatrzymany przez teksańską policję. Syn byłego męża piosenkarki miał przy sobie narkotyki i próbował je zażywać w obecności funkcjonariuszy. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do aresztu.

Tina Turner nie miała łatwego życia prywatnego. Artystka nie dość, że cierpiała z powodu problemów ze zdrowiem, to i jej życie rodzinno-uczuciowe nie należało do najprzyjemniejszych. Gwiazda była biologiczną mamą dwóch synów, Ronniego i Rymonda Craiga, którzy niestety zmarli. Podczas nieudanego małżeństwa z Ike Turnerem adoptowała także jego dwoje dzieci: Michaela Turnera oraz Ike Juniora. Ostatni z mężczyzn właśnie trafił na nagłówki gazet po tym, jak zatrzymała go policja.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Ostrowska o rockandrollowych imprezach i narkotykach
Małgorzata Ostrowska opowiedziała, jak wyglądały rockandrollowe imprezy w których uczestniczyła. Przyznała także jaki ma stosunek do narkotyków
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Syn Tiny Turner został zatrzymany przez policję

Jako pierwsi o sprawie poinformowali dziennikarze magazynu "People". Według ich informacji policja znalazła przy Ike'u Turnerze Juniorze 1,7 grama cracku oraz mniej niż gram metamfetaminy. Z tego co udało się im ustalić, adoptowany syn Tiny Turner próbował zażywać narkotyki na oczach funkcjonariuszy i nic nie robił sobie z ich obecności.

Próbował zażyć narkotyki, zanim funkcjonariusze mogli mu je odebrać
- czytamy w raporcie policyjnym.

 Ike Turner Junior został zatrzymany w Teksasie w swoim samochodzie. W aucie przebywała także jego partnerka Jessica Salinas-Esquivel, która również została oskarżona o posiadanie narkotyków i także została aresztowana.

Ike Turner Junior będzie mógł wyjść z aresztu po tym, jak dokona wpłaty kaucji w wysokości 70 tysięcy złotych.

Tina Turner pochowała dwóch biologicznych synów

Tina Turner jako dziecko doświadczyła odejścia matki, a potem także ojca. Razem z rodzeństwem wychowywała się u boku babci. Nie było jej łatwo: musiała sama zarabiać na jedzenie, pracując jako pomoc domowa. Tina Turner była zaledwie nastolatką, gdy w wypadku samochodowym zginęła jej ukochana przyrodnia siostra. Niedługo potem zmarła także jej babcia.

Zobacz także: 6 mało znanych faktów z życia Tiny Turner. Tego nie wiesz o muzycznej ikonie

Niestety los nie oszczędzał jej także w dorosłym życiu. Gwiazda w wieku zaledwie 18 lat zaszła w ciążę, a kilka lat później wyszła za mąż za kolegę z zespołu Ike'a Turnera. Muzyk szybko okazał się przemocowcem, który znęcał się nad żoną fizycznie i psychicznie do tego stopnia, że Tina Turner podjęła próbę samobójczą. Na szczęście rodzina i przyjaciele artystki uratowali ją. Para rozwiodła się w 1978 roku.

Chociaż Tina Turner uwolniła się od toksycznego związku, prawdziwa tragedia w jej życiu miała dopiero nadejść. Artystka zawsze ponad wszystko kochała bowiem swoich dwóch synów, dla których w pewnym momencie nawet żebrała o jedzenie. Niestety obaj mężczyźni zmarli. Pierworodny syn gwiazdy, Raymond Craig Turner odebrał sobie życie w 2018 roku. W 2022 roku zmarł młodszy syn wokalistki, Ronnie Turner. Mężczyzna chorował na nowotwór i w pewnym momencie poczuł się gorzej. Wezwano do niego karetkę, jednak nie udało się uratować jego życia. Miał 62 lata.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Archive Photos

podziel się:

Pozostałe wiadomości