Zaskakująca poprawa zdrowia córki aktorki, sportowiec wyjaśnia wpadkę. Te newsy mogłeś przegapić

Ewa Błaszczyk, Jarosław Bieniuk, Justyna Kowalczyk
Newsy o gwiazdach, co się wydarzyło w Polsce i na świecie?
Źródło: mwmedia/Getty Images
Te newsy mogłeś przegapić! Przedstawiamy podsumowanie dnia. Zobaczcie, jakie wiadomości ze świata show-biznesu zebraliśmy. W piątek 02.06.2023 media huczały od tych newsów! W Polsce i na świecie pisano tylko o tym. Poniżej radosne, ale też te smutne nowiny.

Ewa Błaszczyk przekazała przełomowe informacje o córce, która jest w śpiączce, Jarosław Bieniuk zaliczył wpadkę, którą później wytłumaczył, a Justyna Kowalczyk w żałobie spędziła z synem wzruszający dzień.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Katarzyna Nosowska opowiedziała o nowej płycie "Degrengolada"

Ms Jacky Oh nie żyje. 32-latka była gwiazdą popularnego show, zmarła nagle i osierociła 3 dzieci

Ms Jacky Oh, a właściwie Jacklyn Smith, od 2014 roku była gwiazdą cieszącego się sporą oglądalnością w Stanach Zjednoczonych programu "Wild ‘N Out" tworzonego i prowadzonego przez popularnego muzyka i komika Nicka Cannona. Jest to serial komediowy ze skeczami i improwizowanym teleturniejem polegającym m.in. na bitwie raperów, który zadebiutował w amerykańskiej telewizji w 2005 roku. Po kilku latach ogłoszono jego powrót i doczekał się aż 19. sezonów.

Celebrytka zmarła w wieku zaledwie 32 lat i osierociła trójkę dzieci. 

Czytaj więcej: Ms Jacky Oh nie żyje

Jacky Oh
Jacky Oh nie żyje. Była gwiazdą stacji MTV
Jacky Oh
Źródło: Getty Images

Maria Janczewska z "Na Wspólnej" 10 lat czekała na diagnozę. Przeżyła piekło

Maria Janczewska jest aktorką znaną z serialu "Na Wspólnej". Niedawno w mediach społecznościowych opublikowała wyjątkowo szczery wpis. Opowiedziała w niej historię walki o zdrowie i życie. Maria Janczewska od 10 lat choruje na endometriozę. Dopiero teraz udało jej się otrzymać odpowiednią diagnozę. Aktorka udzieliła ponadto wywiadu, w którym opowiedziała ze szczegółami o 10-letniej gehennie.

Czytaj więcej: Maria Janczewska z "Na Wspólnej" 10 lat czekała na diagnozę

Maria Janczewska
Aktorka z "Na Wspólnej" opublikowała zdjęcie ze szpitala. Powiedziała o chorobie
Maria Janczewska
Źródło: x-news

Ewa Błaszczyk podzieliła się radosną nowiną. Jest przełom w leczeniu jej córki

Ewa Błaszczyk w 2000 r. gwiazda przeżyła tragedię. W lutym Jacek Janczarski — mąż aktorki i ojciec ich dwóch córek — Aleksandry i Marianny zmarł nagle, a 100 dni później jej sześcioletnia córka Aleksandra zakrztusiła się tabletką, wskutek czego zapadła w śpiączkę.

Ewa Błaszczyk w najnowszym wywiadzie podzieliła się radosną nowiną. Okazało się, że jej córka Aleksandra reaguje na leczenie coraz lepiej. Jak sama przyznała, dzięki ostatniemu zabiegowi jej stan się poprawił.

Czytaj więcej: Ewa Błaszczyk o przełomie w leczeniu jej córki

Ewa Błaszczyk o stanie zdrowia córki
Ewa Błaszczyk o stanie zdrowia córki
Źródło: MWMEDIA

Justyna Kowalczyk pokazała, jak spędziła z synem Dzień Dziecka. Wzruszające nagranie

Ukochany Justyny Kowalczyk — Kacper Tekieli, zmarł tragicznie 17 maja 2023 roku w wieku 38 lat w Szwajcarii. Alpinista pojechał tam wraz z żoną oraz ich malutkim synem, by zdobyć wszystkie czterotysięczniki. Niestety tuż po zdobyciu góry Jungfrau zeszła lawina, która porwała męża polskiej multimedalistki. Ciało Kacpra Tekieli odnaleziono na drugi dzień rano. Justyna Kowalczyk długo milczała na ten temat, aż w końcu pożegnała ukochanego w czułym wpisie.

Justyna Kowalczyk z okazji Dnia Dziecka opublikowała filmik, który nagrała podczas wycieczki rowerowej z synem. Polska biegaczka narciarska dodała do nagrania fragment piosenki Louisa Armstronga o "pięknym świecie".

Czytaj więcej: Justyna Kowalczyk pokazała, jak spędziła z synem Dzień Dziecka

Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk opublikowała wzruszające nagranie
Justyna Kowalczyk
Źródło: Getty Images Europe

Jarosław Bieniuk zaliczył wpadkę, chodzi o stronę dla dorosłych. Teraz się tłumaczy

Jarosław Bieniuk z okazji Dnia Dziecka opublikował kompilację zdjęć i filmów swoich pociech. Fani piłkarza zauważyli jednak, że przy jednej z fotografii pojawiła się nazwa strony dla dorosłych. Jarosław Bieniuk usunął post i wytłumaczył całą sytuację. Wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Czytaj więcej: Jarosław Bieniuk zaliczył wpadkę, chodzi o stronę dla dorosłych

Jarosław Bieniuk
Jarosław Bieniuk tłumaczy się fanom
Jarosław Bieniuk
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości