Viki Gabor przeszła sporą metamorfozę. Po długich włosach nie ma już śladu

Viki Gabor
Viki Gabor
Źródło: MWMEDIA
Viki Gabor pochwaliła się nową fryzurą. Jej czarne fale są niemal o połowę krótsze. Fani wcale nie są tym faktem jednoznacznie zachwyceni. W komentarzach wybuchła zaciekła dyskusja.

Początek roku to najlepszy czas na zmiany, czyż nie? Tak zapewne pomyślała Viki Gabor, bo wraz z nastaniem stycznia postawiła na prawdziwą metamorfozę. Jesteście ciekawi efektów?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Viki Gabor opowiedziała o romskich korzeniach

Viki Gabor ścięła włosy

Jeszcze podczas sylwestra Viki Gabor mogła pochwalić się imponującej długości fryzurą. Lekko skręcone włosy sięgały nieco poniżej talii wokalistki. Jednak kto kiedykolwiek zapuścił taką długość ten wie, że pielęgnacja do najłatwiejszych nie należy, a i z codziennym układaniem bywają problemy. Gwiazda postanowiła temu zaradzić w sposób radykalny. W jednym z najnowszych instagramowych wpisów pojawiła się już po metamorfozie. Teraz jej fale w kolorze głębokiej czerni sięgają zaledwie łopatek.

"Wolicie długie czy krótkie włosy?" - zapytała obserwujących.

I tu rozpoczęła się zaciekła dyskusja. Okazało się bowiem, że fani wokalistki są mocno podzieleni.

"Zdecydowanie długie piękniejsze"

"Ja wolę krótkie"

"Długie, bo wyglądają uroczo"

"Zdecydowanie długie włosy"

"Jeju, jak ci ślicznie w takich włoskach" - komentują obserwujący.

Byli jednak i tacy, którzy wyznają zasadę "ładnemu we wszystkim ładnie".

"Tobie w każdych fajnie" - czytamy.

Viki Gabor o pochodzeniu

Trzeba przyznać, że bez względu na długość, uwagę przyciąga gęstość włosów wokalistki. Tę niewątpliwą zaletę Viki Gabor zawdzięcza zapewne genom. Gwiazda wywodzi się z romskiej rodziny, o czym niedawno opowiedziała w wywiadzie z Olivierem Janiakiem.

"Kultura romska jest bardzo, bardzo ważna. Ja dorastałam w takiej kulturze, więc jakby nie umiałabym inaczej funkcjonować. Myślę, że jest ona przepiękna, więc chcę ją pokazać z jak najlepszej strony, taką, jaką ja ją znam, jaka ona jest w domu" - zdradziła.

Viki Gabor wspominała o korzeniach przy okazji promocji najnowszego utworu, w którym możemy podziwiać młode kobiety, tańczące w tradycyjnych romskich sukniach.

"Nie ma osoby, która nie gra, albo która nie śpiewa, albo która nie tańczy. Więc u nas praktycznie w domu się dzieje wszystko. Też słuchamy wszystkiego, wszystkich gatunków muzycznych. Więc jak już coś piszę, lubię też robić jakby inne style" - opowiadała Viki Gabor.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości