Roztańczony Wiktor Zborowski spędza niedzielę z wnuczką. Urocze nagranie obiegło sieć

Autor:
Dagmara
Olszewska
Wiktor Zborowski jest dziadkiem trzech dziewczynek

Konto Zofii Zborowskiej-Wrony na Instagramie śledzi niespełna pół miliona osób. Aktorka chętnie udziela się społecznie, charytatywnie i walczy o sprawy, które uznaje za słuszne. Na jej koncie nie brakuje jednak anegdot, czy zabawnych zdjęć i filmów. To właśnie wideo, które opublikowała niedawno, stało się wielkim hitem w sieci. Wszystko dzięki roztańczonemu Wiktorowi Zborowskiego.

Zofia Zborowska-Wrona, choć bardzo chroni wizerunek swojej córki, chętnie pokazuje piękne i zabawne momenty z jej życia. Jednym z nich była niedzielna zabawa z dziadkami. Na nagraniu widać jak mała Nadziejka wraz z babciami i dziadkiem tańczy w najlepsze do piosenki o małpkach. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Wiktor Zborowski o byciu dziadkiem i relacji z wnuczkami. "Bardzo za nimi tęsknię"
Wiktor Zborowski o byciu dziadkiem i relacji z wnuczkami. "Bardzo za nimi tęsknię" Wiktor Zborowski w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział, o jakim tym jest dziadkiem. Słynny aktor nie ukrywał, że bardzo kocha swoje trzy wnuczki, które są dla niego całym światem

Zofia Zborowska-Wrona opublikowała zabawne wideo z rodziną 

Rodzice i teściowa Zofii Zborowskiej-Wrony zostali przyłapani na tym, jak razem z wnuczką Nadzieją tańczą wesoło w domu aktorki. Rodzina nie kryje rozbawienia i zachwytu możliwością spędzania czasu w swoim towarzystwie. Internauci szybko zwrócili uwagę na zaangażowanie w taniec Wiktora Zborowskiego. 

"A jak tam Wasza niedziela?" - zapytała z rozbawieniem aktorka. 

Na komentarze i odpowiedzi nie musiała długo czekać. 

"Jakie to jest cudowne!!! Wspaniali Dziadkowie" - napisała Kamila Kalińczak

"Cudownie się na to patrzy. Warto celebrować takie chwile" - czytamy pod postem. 

"Widzieć Pana Wiktora w roli dziadka - bezcenne" - dodała obserwatorka Zofii Zborowskiej-Wrony.

Wideo skomentował też Michał Żebrowski, dodając emotikony serc. 

Wiktor Zborowski o miłości do wnuczki 

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska nie kryją wielkiej miłości do wnuczki i chęci uczestnictwa w jej wychowaniu. Niedawno aktor w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl odniósł się tego, jakim jest dziadkiem. Przyznał, że wszystkie jego wnuczki są prawdziwymi oczkami w głowie. 

- Jestem bardzo dobrym dziadkiem i podejrzewam, że nawet lepszym niż ojcem. Mam trzy wnuczki, a że je rozpieszczam, to jest mało powiedziane. Ja je po prostu bardzo kocham - mówił aktor.

Aktor odniósł się także do tęsknoty za córkami Hanny Zborowskiej. Córka aktora wraz z rodziną mieszka na co dzień w Brazylii. 

- Bardzo za nimi tęsknię, ale cieszę się, bo często przyjeżdżają i na święta i na wakacje, więc mamy szansę jednak trochę pobyć ze sobą i nacieszyć się - powiedział. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości