Zaręczyny, finał "Azja Express" i zakończenie Cannes. Czym żyły dziś media?

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Czym żyły media 28.05.2023 roku?

Nie milkną echa po wczorajszym, finałowym odcinku programu "Azja Express". Oczy mediów dziś skupiły się także na Roksanie Węgiel, która potwierdziła zaręczyny z Kevinem Mglejem. To jednak nie koniec. W niedziele gwiazdy zachwyciły bowiem na uroczystej ceremonii zakończenia festiwalu w Cannes. Czym jeszcze żyły media 28.05.2023 roku?

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z niedzieli 28.05.2023 roku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Poznaliśmy zwycięzców 3. edycji programu "Azja Express"

Za nami finał 3. edycji programu "Azja Express". W ostatnim odcinku mogliśmy oglądać zmagania trzech par: Reni Jusis i Remigiusza Dorawy, Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Izabeli Połeć, a także Andziaks i Luki. Do finału nie dostali się Reni i Remigusz.

W ostatnim zadaniu uczestnicy musieli odnaleźć samochód ze zdjęcia — czarną wołgę, wyjąć z niego neseser ze zdjęciem mety znajdującej się w Narodowym Parku Uzbekistanu. Kierowca Pauliny i Izy obrał złą drogę i dziewczyny musiały wracać 12 km, przez co Andziaks i Luka wygrali 3. edycję programu "Azja Express". Całą relację z odcinka znajdziecie w linku poniżej.

Czytaj więcej: "Azja Express". Znamy zwycięzców 3. edycji show. Zaskoczeni?

Justyna Kowalczyk pokazała archiwalne zdjęcie

Justyna Kowalczyk po śmierci Kacpra Tekielego wycofała się z aktywności w sieci. Sportsmenka pożegnała ukochanego jedynie bardzo krótkim, jednak pełnym emocji wpisem na Facebooku.

Niedawno Justyna Kowalczyk szczegóły pogrzebu Kacpra Tekielego. Chwilę później pozwoliła sobie na publiczne wrócenie wspomnieniami do czasów, gdy była kilka miesięcy przed ślubem. Biegaczka narciarska opublikowała na InstaStories archiwalne zdjęcie z maja 2020 roku, na którym widzimy ją, jak pozuje w górach. Gwiazda polskiego sportu była szeroko uśmiechnięta i widać, że także bardzo szczęśliwa.

Czytaj więcej: Justyna Kowalczyk pokazała archiwalne zdjęcie. Zostało zrobione niedługo przed ślubem

Edyta Górniak wspominała rozwód

Edyta Górniak w 2010 roku po pięciu latach małżeństwa wzięła rozwód z Dariuszem Krupą, ojcem jej jedynego syna Allana. Proces był komentowany na łamach kolorowej prasy, a zainteresowanie mediów podsycało późniejsze zachowanie byłego ukochanego wokalistki. Mężczyzna bowiem nadużywał narkotyków i cztery lata po rozwodzie po ich zażyciu wsiadł do samochodu i śmiertelnie potrącił kobietę, która przechodziła na przejściu dla pieszych. Dariusz Krupa trafił do więzienia na sześć lat, a Edyta Górniak i jej syn odcięli się od niego. Wokalistka do tej pory bardzo rzadko komentuje doniesienia na jego temat.

Edyta Górniak w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do rozwodu z Dariuszem Krupą. Wokalistka nie ukrywała, że była wówczas załamana i wydawało się jej, że jej świat po prostu się skończył.

"Wydawało mi się, że runęło wszystko, w co wierzyłam i że nie mam nic" - mówiła gwiazda.

Czytaj więcej: Edyta Górniak wspomina rozwód. "Wydawało mi się, że runęło wszystko"

Roksana Węgiel potwierdziła zaręczyny

Roksana Węgiel potwierdziła oficjalnie zaręczyny z Kevinem Mglejem. Młoda artystka pokazała pierścionek z okazałym diamentem. Wydała także specjalne oświadczenie, w którym ucięła plotki na temat swojego związku.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej poznali się przy okazji pracy nad najnowszą płytą piosenkarki. Para bardzo długo nie mówiła o swoim związku, a sama gwiazda dopiero w dniu 18. urodzin przyznała, że jej serce od jakiegoś czasu jest zajęte. Wówczas okazało się, że wybrankiem nastolatki został 26-letni producent muzyczny, który ma syna z poprzedniego związku. Roksana Węgiel zapewniała jednak, że nie przeszkadza jej różnica wieku oraz przeszłość jej ukochanego. W wywiadzie dla Plejady podkreślała wówczas, że Kevin Mglej jest dla niej "tym jedynym".

Czytaj więcej: Roksana Węgiel potwierdziła zaręczyny. Pokazała okazały pierścionek

76. Festiwal w Cannes dobiegł końca

Za nami 76. Festiwal Filmowy w Cannes. Jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie światowej kinematografii, czyli Złotą Palmę w tym roku otrzymał film "Anatomie d'une chute", który został wyreżyserowany przez Justine Triet. Oczy całego świata były skupione jednak nie tylko na filmowcach, ale także na gwiazdach, które od 16 maja mogliśmy oglądać na czerwonym dywanie w Palais des festivals.

Jane Fonda zachwyciła podczas uroczystego zamknięcia 76. Festiwalu Filmowego w Cannes. 85-letnia aktorka zaprezentowała się na czerwonym dywanie w zjawiskowej kreacji i tryskała dobrym humorem. Gwiazda niedawno zakończyła kolejną chemioterapię, jednak problemy ze zdrowiem nie przeszkodziły jej w udziale w tak ważnym wydarzeniu.

Czytaj więcej: 76. Festiwal w Cannes dobiegł końca. Jane Fonda olśniła na czerwonym dywanie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Getty Images

Pozostałe wiadomości