Sandra Kubicka i Aleksander Baron świętują Walentynki. "Bądź już zawsze"

Sandra Kubicka i Aleksander Baron są parą
Sandra Kubicka i Aleksander Baron są parą
Źródło: MWMEDIA
Światowa modelka, niepokorny gitarzysta i dwa małe pieski, które traktują niemal jak dzieci. Ta ekipa kradnie serca całkiem sporej grupie fanów. Słynna para nigdy nie kryje się ze swoją miłością, a teraz świętuje drugie wspólne Walentynki.

Sandra Kubicka w dzieciństwie razem z mamą wyjechała do Stanów i przez kilka lat mieszkała w Miami. W wieku 13 lat po raz pierwszy wybrała się na casting dla modelek. Choć pierwsze zetknięcie ze światem mody nie było sukcesem, kolejne można już niewątpliwie do nich zaliczyć. Sandra Kubicka trafiła bowiem do agencji, w której pracuje między innymi Anja Rubik i została profesjonalną fotomodelką.

"Jestem z Anją Rubik w tej samej agencji, ale na modelkę wybiegową jestem za gruba, więc jestem modelką komercyjną. Z Joanną Krupą nie jesteśmy konkurencją dla siebie. Nasze historie są podobne, ale robimy trochę różne rzeczy" - tłumaczyła modelka w rozmowie z "Fashionpost".

Chociaż osiągnęła niebywały sukces, jej życie uczuciowe nie należało do najłatwiejszych. Sandra Kubicka kilka razy się zakochiwała, a dwa razy była nawet zaręczona. Prawdziwą miłość odnalazła dopiero w ramionach Aleksandra Barona.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

kubicka modeling
Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę"
Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o ciemnych stronach modelingu oraz o tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się branża. Przy okazji gwiazda zwróciła się do młodych dziewczyn, które marzą o zrobieniu kariery na wybiegu.

Sandra Kubicka i Aleksander Baron świętują drugie wspólne Walentynki

Sandra Kubicka i Aleksander Baron stanowią jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Wiele osób nie dawało im zbyt wielu szans, przypominając ich wcześniejsze związki. Celebryci jednak cały czas udowadniają, że czasem na prawdziwą miłość trzeba poczekać. Ich uczucie kwitnie z miesiąca na miesiąc, czym chętnie się chwalą w mediach społecznościowych.

Para właśnie świętuje drugie wspólne Walentynki. Z tej okazji Sandra Kubicka opublikowała czułe zdjęcie.

"Kocham cie moja walentynko już 2 rok. Bądź nią już zawsze. Ps. Lilly i Luna powiedziały mi rano, że też chcą, żebyś był ich psialentynką" - napisała Sandra Kubicka.

Pod postem nie zabrakło komentarzy zachwyconych fanów. Wypowiedział się także sam Aleksander Baron, który publicznie wyznał miłość ukochanej.

"Ja też was wybieram i kocham moje walentynki" - napisał.

Sandra Kubicka dwa razy była zaręczona. Miłość odnalazła później

Przez 5 lat Sandra Kubicka była związana z Cedrikiem Gervaisem, francuskim DJ-em. Ich związek był na tyle poważny, że para ogłosiła zaręczyny i planowała ślub. Nieoczekiwanie jednak partnerzy zerwali.

"Bardziej byłam zakochana w pomyśle, w tej idei, że będę żoną i starałam się stworzyć coś idealnego z czegoś, co nie było idealne. Ludzie czasami rozstają się w zgodzie, niestety człowiek, który był ode mnie o 16 lat starszy, nie potrafił tego powiedzieć. Poinformował mnie przez social media, że ma inną, więc tu nie ma zgody i nie będziemy ze sobą rozmawiać. Z tym człowiekiem nigdy nie będę w zgodzie, nie będziemy przyjaciółmi" - mówiła w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Niedługo potem Sandra Kubicka poznała Kaio Alvesa Goncalvesa, brazylijskiego biznesmena. Para szybko przechodziła przez kolejne etapy związku, aż doszła do zaręczyn. Kolejnego kroku nie było, bo partnerzy zdecydowali o ich zerwaniu. Parze bacznie przyglądały się media, które doniosły, że Sandra Kubicka po prostu spakowała swoje rzeczy i opuściła ich wspólne mieszkanie. Później na forum publicznym tłumaczyła, że w ich związku czegoś zabrakło.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk, Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości