Timbaland przeprasza Britney Spears. Wcześniej zdobył się na niesmaczny żart

Timbaland, Britney Spears
Timbaland, Britney Spears
Źródło: Getty Images
Timbaland wywołał niemałe zamieszanie, odnosząc się do słów Britney Spears o dokonanej przez nią przed laty aborcji. Słynny producent stwierdził, że Justin Timberlake "powinien nałożyć kaganiec" na artystkę. Teraz zdecydował się przeprosić gwiazdę i jej fanów za swój kontrowersyjny żart.

Biografia Britney Spears "Kobieta, którą jestem" miała swoją premierę 24 października. Parę dni przed jej oficjalnym wydaniem, magazyn "People" podzielił się z czytelnikami fragmentami tej publikacji, które wywołały dużo kontrowersji. Między innymi dowiedzieliśmy się, że Britney Spears podczas związku z Justinem Timberlakiem zaszła w ciążę, ale pod presją ze strony partnera, podjęła decyzję o dokonaniu aborcji.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Magda Femme pragnie wziąć ślub. Zdradziła, jak chce go zaplanować
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Timbaland przeprasza Britney Spears

Jakiś czas temu Timbaland w odpowiedzi na szczere wyznanie Britney Spears na temat dokonanej aborcji za pośrednictwem jej autobiografii "Kobieta, jaką jestem", zdecydował się na mało wyrafinowany żart. Muzyk zwrócił się do Justina Timberlake'a podczas jednego z wywiadów.

"Ona wariuje, prawda? Chciałem zadzwonić do JT i powiedzieć: 'Człowieku, musisz założyć tej dziewczynie kaganiec'" - wyznał.

Teraz Timbaland zdaje się, że przemyślał swoje słowa. Producent podczas transmisji na żywo przeprosił Britney Spears. Do skruchy doszło na platformie TikTok, gdzie pokajał się za swoje wcześniejsze stwierdzenie.

"Przepraszam fanów Britney i ją" - wyznał.

Słowa producenta były konsekwencją oburzenia fanów Britney Spears i licznych słów krytyki, które padły z ich strony po jego kontrowersyjnej wypowiedzi. Wielu z fanów artystki pomimo przeprosin nie czuje się usatysfakcjonowanych i nadal wyraża w mediach społecznościowych swój sprzeciw przeciwko postawie muzyka.

Timbaland przeprosił Britney Spears
Timbaland przeprosił Britney Spears
Źródło: TikTok

Justin Timberlake nadal milczy w sprawie aborcji Britney Spears

Według fragmentów książki Britney Spears nie planowała ciąży ze swoim ówczesnym partnerem. Mimo to piosenkarka z radością przyjęła dobre wieści. Justin Timberlake nie był jednak tak entuzjastycznie nastawiony do zostania rodzicem jak ona i argumentował, że są za młodzi na rodzicielstwo.

"Do dziś to jedno z najbardziej bolesnych przeżyć, jakich doświadczyłam" - napisała w autobiografii Britney Spears.

Justin Timberlake nie skomentował wyznania swojej byłej partnerki. Artysta jest znany z utrzymywania dużego dystansu w kwestii swojego życia osobistego. Według specjalisty od public relations gwiazdor jednak nie będzie mógł trwale zignorować informacji ujawnionych przez Britney Spears.

"Takie podejście mogło być skuteczne pięć czy dziesięć lat temu, ale obecnie żyjemy w bardziej otwartym świecie, i myślę, że jego fani nie wybaczą mu, jeśli pozostanie w milczeniu" - wyznał ekspert w rozmowie z mirror.co.uk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości