Tom Grabowski chce wspomóc WOŚP. Jego oferta wzbudziła zachwyt pań

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Wylicytuj kolację z Tomem Grabowskim dla WOŚP

Tom Grabowski dał się poznać szerszej publiczności w programie "40 kontra 20". Mimo że nie znalazł miłości w show, to senior cieszy się sporą popularnością. Teraz postanowił to przekuć w coś dobrego i wystawił na licytację WOŚP kolację z samym sobą.

Tom Grabowski wywołał niemałe poruszenie, kiedy pojawił się w 2. edycji programu "40 kontra 20". Wraz z młodszym Tomaszem Zarzyckim szukali miłości życia w programie. Mimo wielu perturbacji i nagłych zwrotów akcji nie udało im się stworzyć stałego związku ze swoimi wybrankami po emisji show.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Tom o słynnym zdjęciu z Amello. Czy znali się przed programem?
Tom o słynnym zdjęciu z Amello. Czy znali się przed programem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tom Grabowski wspiera WOŚP

Przypomnijmy, że Tom Grabowski ma 44 lata i jest biznesmenem. Kieruje własną agencją nieruchomości. Może pochwalić się też sporym doświadczeniem telewizyjnym, ponieważ bierze udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych w kraju i za granicą. Ma dorosłego syna i nastoletnią córkę. Singlem jest od roku.

Jakiś czas temu w rozmowie z nami wyznał, co według niego jest najważniejsze w związku.

- Są pewne chwyty, które w miłości nie są dozwolone, takie kolokwialnie mówiąc "poniżej pasa". Najważniejsza jest szczerość i chemia, a później to już się rodzi samo. Czasami to jest piękne, gdy miłość urodzi się od razu i trwa, potrafi przetrwać różne burze i sztormy — mówił.

Tom Grabowski o życiu prywatnym i 2. edycji "40 kontra 20"
Tom Grabowski o życiu prywatnym i 2. edycji "40 kontra 20" Tom Grabowski o życiu prywatnym i 2. edycji "40 kontra 20" Źródło: x-news

Wylicytuj kolację z Tomem Grabowskim już teraz

Po emisji programu Tom Grabowski może cieszyć się sporą popularnością. Na Instagramie obserwuje go prawie 60 tys. osób. Właśnie dlatego uczestnik postanowił wykorzystać swoją sławę w dobrym celu.

Tom Grabowski poinformował swoich obserwatorów, że już teraz mogą wylicytować kolację z nim, która wspomoże Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

"Witam wszystkich bardzo serdecznie. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla nas jak co roku, tym razem będzie to 31. finał. 29 stycznia gramy dla was, Jurek Owsiak i wszyscy ludzie, którzy chcą pomóc i mogą pomóc, którzy wspierają WOŚP. W tym roku WOŚP jest pod hasłem 'Walczymy z sepsą'. Gramy dla dużych i małych. Ja postanowiłem dać na licytację kolację z Tomem. Zapraszam do licytowania, a osoba, która wylicytuje na ten szczytny cel, pójdzie ze mną na kolację. Zapraszam, spędzimy miły czas" - powiedział Tom na nagraniu.

Uczestnik "40 kontra 20" zaskoczył obserwatorów, ponieważ do kolacji dodał coś specjalnego. Małą pamiątkę z programu.

"Jeszcze mam coś, co zabrałem z programu, oryginalną tabliczkę z '40 kontra 20', na której pisaliśmy wszystkie rzeczy, które były w programie. Ona zawsze była przy mnie, a teraz dorzucam ją extra. Wchodźcie w link i licytujcie" - powiedział.

Na ogłoszenie Toma postanowiła zareagować Amira, która w zabawny sposób skomentowała licytację. Miała do byłego partnera nietypową prośbę, by zgłoszenia od panów - przesyłał do niej.

screenbud-7fa920b9-7aeb-4cc4-88e4-9b879fb22cd0

Tu możecie licytować kolację z Tomem Grabowskim.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości