Grzegorz przypomniał kultowy moment w "HP". Słowa Marka do dziś bawią do łez

Grzegorz Głuszcz, Marek Kuliński
Grzegorz Głuszcz z "HP" wspomina najzabawniejszy moment programu
Źródło: Player.pl
W oczekiwaniu na nowy sezon "Hotelu Paradise" warto wrócić pamięcią do niezapomnianych chwil z poprzedniej edycji. Uczynił to Grzegorz Głuszcz, który postanowił przypomnieć internautom sławetną randkę, podczas której Marek Kuliński wystosował w kierunku partnerki pytanie o... łapanie wody!

Aż trudno uwierzyć, że właśnie mija rok, odkąd rozpoczęły się nagranie do ostatniego sezonu "Hotelu Paradise". Z tej okazji uczestnicy wracają pamięcią do pierwszych chwil w panamskim raju, publikując materiały, które nie ujrzały wcześniej światła dziennego. Tak oto fani "Hotelu Paradise" mogą zobaczyć, jak bohaterowie wyglądali niedługo przed wylotem, po wylądowaniu na tamtejszym lotnisku czy chwilę przed przekroczeniem bramy willi. Ale nie tylko!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

4112022_TAJEMNICEPRODUKCJI_KUBAWOJEWODZKI
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz wspomina kultowy moment

Grzegorz Głuszcz był jednym z najbardziej charyzmatycznych mieszkańców "Hotelu Paradise". Jego miłosne perypetie interesowały widzów nie tylko w trakcie emisji show, ale również długo po niej. O mężczyźnie zrobiło się głośno, gdy związał się z koleżanką z programu Natalią. Ta relacja, choć hucznie celebrowana, również hucznie się rozpadła, a Grzegorz podkreślił, że ma złamane serce. Trudne emocje przekuł w muzykę, którą publikuje na jednej z popularnych platform.

Przeczytaj też: Duet Karaś/Rogucki o planach muzycznych, rodzinie i miłości. "Zwykłe życie jest równie ważne"

Tymczasem Grzegorz Głuszcz z okazji celebrowania rocznicy rozpoczęcia nagrań do "Hotelu Paradise" postanowił podzielić się z fanami ulubionym momentem. Okazało się, że była to sławetna randka Marka, podczas której mężczyzna wystosował w kierunku partnerki dość... kontrowersyjne w swej naturze pytanie. Uczestnik, chcąc kulturalnie zagaić temat, poruszył kwestię wody. I to w nieoczywistym kontekście. Mianowicie, jak na trenera personalnego przystało, był ciekawy, czy kobiecie zdarza się... puchnąć! To, co zdarzyło się później, tylko dolało oliwy do ognia. Co na to Grzegorz?

"A to tak na dobranoc, na poprawę humoru. Mój ulubiony fragmanet z 'HP6'. Mistrz bajery Marek!" - napisał uczestnik.

Mija rok od rozpoczęcia nagrań do "Hotelu Paradise 6". Grzegorz przypomniał kultowy moment
Mija rok od rozpoczęcia nagrań do "Hotelu Paradise 6". Grzegorz przypomniał kultowy moment
Mija rok od rozpoczęcia nagrań do "Hotelu Paradise 6". Grzegorz przypomniał kultowy moment
Źródło: Instagram @grzegorz_hellboy_gluszcz

Trzeba przyznać, że ten sławetny dialog z romantycznej kolacji z pewnością przejdzie do historii show. Z okazji nostalgii za "Hotelem Paradise" i w oczekiwaniu na nowy sezon, warto obejrzeć tą kultową scenę. A wy, łapiecie wodę?

"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz o relacji z Hanią

Grzegorz Głuszcz ma za sobą nieudany związek z Natalią, którą poznał w "Hotelu Paradise". Od tamtej pory internauci z zainteresowaniem śledzą jego miłosne losy, doszukując się, w często z pozoru błahych zdjęciach, drugiego dna. Fani chcieliby dla uczestnika jak najlepiej, toteż życzą mu spełnienia w miłości. Ostatnio Grzegorz ponownie dał fanom możliwość zadawania mu pytań, tym razem całkiem anonimowych. W trakcie zabawy opublikował wpis jednego z obserwujących, który jednak nie był zapytaniem, a stwierdzeniem.

"Bądźcie z Hanią, kibicuję wam" - napisał anonimowy obserwator.

Grzegorz jednoznacznie odpowiedział. Podkreślił, że z koleżanką z programu łączy go czysta, wręcz rodzinna więź.

"Przecież Hania to moja młodsza siostrzyczka, nie dopuszczam się kazirodztwa w rodzinie" - napisał, dołączając rozbawioną emotikonkę.

A wy, widzicie ich razem?

Grzegorz z "Hotelu Paradise" o relacji z Hanią.
Grzegorz z "Hotelu Paradise" o relacji z Hanią
Grzegorz z "Hotelu Paradise" o relacji z Hanią.
Źródło: Instagram @grzegorz_hellboy_gluszcz
Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości