Artur Kotoński nie pogodził się ze śmiercią mamy. "Zawsze mi powtarzała..."

"99 - Gra o wszystko. VIP". Artur Kotoński
"99 - Gra o wszystko. VIP". Artur Kotoński o trudnym roku i śmierci mamy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Artur Kotoński to znany i lubiany bohater programów stacji TTV. Wraz z ukochaną żoną Agnieszką komentuje programy telewizyjne w "Gogglebox. Przed telewizorem", a także próbuje swoich sił w trudnych wyzwaniach przygotowanych dla uczestników "99 - Gra o wszystko. VIP". W rozmowie z Dagmarą Olszewską wyjawia, jaki był dla niego kończący się 2023 rok. W marcu Artur Kotoński musiał zmierzyć się ze śmiercią najbliższej osoby, jaką była dla niego mama.

Artur Kotoński wraz z żoną Agnieszką i synem Dajanem zyskali ogólnopolską rozpoznawalność dzięki programowi stacji TTV. W "Gogglebox. Przed telewizorem" z poziomu prywatnej kanapy omawiają to, co w rodzimej telewizji aktualne, popularne bądź kontrowersyjne. Trafne riposty i błyskotliwe komentarze sprawiły, że zdobyli sporą sympatię widzów. Dlatego też mogliśmy oglądać całą rodzinę również w gwiazdorskich edycjach show "99 - Gra o wszystko".

"99 - Gra o wszystko. VIP". Artur Kotoński o śmierci mamy

Artur Kotoński to zazwyczaj pogodny mężczyzna, który całym sercem wspiera ukochaną żonę w dążeniu do spełnienia marzeń. Agnieszka Kotońska nieustannie zachwyca internautów, pokazując efekty metamorfozy. Bohaterka stacji TTV znacznie schudła, osiągając wymarzoną sylwetkę. Fani małżonków zgodnie twierdzą, że kobieta wygląda wręcz spektakularnie.

Nie wszystko jednak w tym roku było dla nich proste. W marcu Artur Kotoński poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego ukochana mama przegrała walkę z chorobą.

"Kochana mamo. Nauczyłaś mnie wszystkiego, każda twoja lekcja jest najcenniejszą lekcją, szacunek do ludzi, miłość, empatię i dobre serce zapisałem głęboko w mym sercu. Tak jak Ty Mamo kocham ludzi i wierzę, że świat jest piękny. Jednego mnie tylko nie nauczyłaś — jak żyć bez ciebie... Do zobaczenia. Kocham cię MAMO" - napisał wówczas.

Teraz w rozmowie z Dagmarą Olszewską wraca do tych trudnych wydarzeń. Artur Kotoński został poproszony o podsumowanie 2023 roku, który powoli dobiega końca. Mężczyzna nie ukrywa, że nie był to dla niego udany czas.

Smutny. Mama mi zmarła i dlatego. Byłem maminsynek ogólnie. [...] Ciężko mi powiedzieć (jaki to był rok — przyp. aut.). Ktoś, kto stracił mamę, tatę, na pewno wie, o czym mówię. I był związany, tak blisko jak ja, to wie na pewno. [...] W głowie trzeba poprzestawiać
- powiedział.

"99 - Gra o wszystko. VIP". Artur Kotoński o wsparciu rodziny

W tych trudnych chwilach ogromnym wsparciem dla Artura Kotońskiego była rodzina. Wszyscy przeżyli odejście ukochanej babci i prababci, którą była dla najmłodszego przedstawiciela rodu — Tymoteusza.

Dajan, Tymuś, już też to przeżył bardzo, bo też był związany z moją mamą. Z jego prababcią. Jeszcze jest mój tatuś, tak że też trzymam za niego kciuki. [...] załamał się, bo to też takie było małżeństwo, jak ja z Agnieszką
- dodał.

Małżeństwo rodziców było dla Artura Kotońskiego wzorem. Bardzo by chciał, by jego związek z Agnieszką był równie udany i by zawsze, aż do samego końca, byli szczęśliwi.

Moja mama zawsze mi powtarzała: Arturek, pamiętaj, masz jedną kobietę, trzeba ją kochać. Każda kobieta jest piękna. Ja zawsze mówię, nawet przy Agnieszce, że spojrzę, jestem zdrowym mężczyzną, na kobietę i mówię: jest piękną Polką. A Polki są przepiękne. Każda. Ale ja mam tą jedyną
- podkreślił.

Agnieszka i Artur Kotońscy są ze małżeństwem od 28 lat. Niedawno, bo w sierpniu, para świętowała rocznicę. Z tej okazji Agnieszka Kotońska opublikowała w mediach społecznościowych fragment filmu z wesela!

"W naszej pamięci zostały cudowne wspomnienia, miłość trwa /zakochani idziemy przez życie do końca naszych dni. 28 lat temu wyszłam za człowieka, przy którym czuje się kochana, a jego miłość dodaje mi skrzydeł — razem wiemy, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Dziękuje ci kochanie za wszystko. Kocham cię" - napisała wówczas.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości