Izabela Macudzińska musiała przejść zabieg. "Chodzę z tykającą bombą"

"Diabelnie boskie". Iza Macudzińska
"Diabelnie boskie". Iza Macudzińska
Źródło: Player
W 15. odcinku 3. edycji "Diabelnie boskich" obserwujemy wizytę mamy Izy Macudzińskiej, która dogadzała córce oraz jej mężowi Patrykowi Borowiakowi. Podczas wspólnego posiłku para poruszyła ważny temat. Okazało się, że zdrowie bohaterki było zagrożone.

W 15. odcinku "Diabelnie boskich" sprawdziliśmy też, co słychać u Laluny i jej mamy oraz Julii i jej rodziny. Jakie wątki poruszono w programie?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

DIABELNIE BOSKIE IZA
Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

"Diabelnie boskie 3" odcinek 15. – Izabela Macudzińska o wymianie implantów

W najnowszym odcinku "Diabelnie boskich" Izabela Macudzińska z mężem cieszą się z wizyty mamy bohaterki, która przyrządza im wystawne posiłki. Podczas pysznego śniadania rodzina rozmawiała na temat stanu zdrowia Izy.

"Poszłam zrobić USG piersi. Gdyby nie to, że mam rakotwórcze implanty, to bym nie poszła się zbadać. Lekarka powiedziała, że chodzę z tykającą bombą. Całe szczęście nic mi nie jest, ale miała dwa przypadki chłoniaka przez te implanty" - tłumaczyła bohaterka.

Iza wyjaśniła, że musiała wymienić stare implanty, gdyż stare miały szorstką teksturę, która sprzyjała rozwojowi stanu zapalnego. Amerykańska Agencja Żywności i Leków, FDA, przestrzegła przed rakotwórczym działaniem tego typu implantów już w 2011 roku. Obecnie są one całkowicie zakazane w wielu krajach.

"Zrobiłam sobie piersi po ciąży, gdyż miałam brzydkie. Nie żałuję podjętej decyzji. Mężowi się podobam, dla niego jestem najpiękniejsza na świecie i na tym pozostańmy" - podsumowała "Diabelnie boska".

"Diabelnie boskie" – 3. sezon w TTV i Playerze

W 15. odcinku "Diabelnie boskich" Laluna zdecydowała się na zakup nowego domu. Nieruchomość w pierwszej kolejności pokazała mamie. Julia von Stein z kolei razem z mamą i babcią wyruszyła na degustację menu na wesele seniorki. Czy wszystko poszło zgodnie z planem? Oglądajcie koniecznie!

Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" wystartował 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality show "Diabelnie boskie" występują znane już bohaterki - Alex MorzyńskaIza Macudzińska-Borowiak, Katarzyna "Laluna" Lirsz, Julia von Stein oraz Carina Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączyły także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości