Laluna kupiła nowy dom i pokazała mamie. Robi wrażenie!

Laluna
Laluna
Źródło: Player
W 15. odcinku 3. edycji "Diabelnie boskich" Laluna podjęła bardzo ważną życiową decyzję. Postanowiła zainwestować swoje fundusze w zakup mieszkania, które w przyszłości ma odziedziczyć jej córka Laura. Na wycieczkę po nowym domu zabrała mamę. Zobacz, jak wygląda zakupione przez bohaterkę lokum.

W 15. odcinku "Diabelnie boskich" sprawdziliśmy, co słychać nie tylko u Laluny, ale także u Julii von Stein oraz Izabeli Macudzińskiej. Co nowego u bohaterek i ich rodzin?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

"Diabelnie boskie 3" odcinek 15. – Laluna kupiła nowy dom

Od pewnego czasu w życiu Laluny wszystko było ważniejsze od niej samej. Na pierwszym miejscu stawiała rozwój biznesu, karierę sportową i dobro najbliższych. Kiedy więc postanowiła zadbać o siebie, robi to z rozmachem. Bohaterka postanowiła kupić mieszkanie.

"Jeżeli chodzi o kupno mieszkania, to mam szczęście. Mój kumpel, któremu kiedyś pomagałam, stał się jednym z najlepszych deweloperów. Już dawno miałam od niego coś kupić, ale ciągle wypadały inne wydatki. A to mamie włożyłam pieniądze w remont, zainwestowałam, otworzyłam butiki. Poszłam w walki tylko po to, żeby żyć zdrowo i inwestować w mieszkania" - tłumaczyła przed kamerami.

Na wycieczkę po nowym domu Laluna zaprosiła mamę. Oglądały na razie niewykończone wnętrza, ale bardzo im się podobało.

"Wybrałam je, bo jest pod lasem, bo jest mało rodzin i ma ogród. Ja to dla Laury kupiłam, to będzie kiedyś jej. Chociaż nie wiadomo, czy tam będę mieszkać, bo może wyjadę. Chcę, żeby moja córka się rozwijała, a Polska może być za słaba na to" - wyjaśniła bohaterka.

Panie natychmiast udały się do notariusza, aby dopełnić formalności.

Nowy dom Laluny
Nowy dom Laluny
Źródło: Player
Nowy dom Laluny
Nowy dom Laluny
Źródło: Player

"Diabelnie boskie" – 3. sezon w TTV i Playerze

W 15. odcinku "Diabelnie boskich" Julia von Stein wraz z mamą zajęły się organizacją ślubu seniorki rodu Romy z Januszem. Panie wyruszyły degustować menu na wesele. Izabela Macudzińska opowiedziała zaś o problemach zdrowotnych. Musiała przejść zabieg wymiany implantów piersiowych, które okazały się rakotwórcze. Oglądajcie koniecznie!

Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" wystartował 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality show "Diabelnie boskie" występują znane już bohaterki - Alex MorzyńskaIza Macudzińska-Borowiak, Katarzyna "Laluna" Lirsz, Julia von Stein oraz Carina Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączyły także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości