Amelia Wnęk i Dominik Szymański z "TM" spędzą razem święta? To zdjęcie mówi wiele

Dominik Szymański i Amelia Wnęk
Dominik Szymański i Amelia Wnęk
Amelia Wnęk i Dominik Szymański ogłosili związek tuż po zakończeniu 12. edycji "Top Model". Od tego momentu minął niecały miesiąc, a tych dwoje już wybiera się na wspólne święta - tak przynajmniej domniemają fani. Skłoniło ich do tego jedno zdjęcie.

To był prawdziwy szok. Niewielu spodziewało się, że relacja Dominika Szymańskiego i Amelii Wnęk przerodzi się w prawdziwą miłość. Gdy kilka dni po finale programu pochwalili się jednoznacznym filmikiem, zaskoczeniom nie było końca. Nikt też nie zakładał, że sprawy potoczą się tak szybko...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_26
Gwiazdy o akcji "Podaruj Misia" 2023

Dominik Szymański i Amelia Wnęk spędzą razem święta?

Wszyscy zakochani (posiadający prawo jazdy) zapewne znają to uczucie, kiedy w jednym z samochodowych luterek pojawiają się ukochane oczy. Tym wyjątkowym uczuciem Dominik Szymański postanowił podzielić się ze swoimi fanami. W jego InstaStories właśnie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Amelii Wnęk. Czy wspólna podróż to ilustracja do piosenki "I'm coming home for Christmas"?

Wcale niewykluczone. Pytanie tylko, w którą stronę ta podróż? Jakiś czas temu Dominik Szymański zadeklarował przeprowadzkę do Warszawy, skąd pochodzi Amelia Wnęk. Dom, w którym się wychowywał mieści się jednak w Siedlcach. To właśnie tam, w wieku siedmiu lat trafił pod opiekę ukochanej cioci Wioli z fundacji SOS Wioski Dziecięce.

"Zawsze mówiłam, że trzeba mieć marzenia i je realizować, mówiłam, że dzieci wszystko mogą, jak tylko będą tego chciały" - opowiadała w Dzień Dobry TVN Wioletta Rankiewicz, dodając, że jej podopieczny zawsze będzie mile widziany w jej domu.

Czy to zatem tam pierwsze wspólne święta spędzi topmodelowa para?

Amelia Wnęk
Amelia Wnęk

Amelia Wnęk i Dominik Szymański z "Top Model" są w związku

Gdy kilka dni po finale na instagramowych kontach obojga pojawił się filmik, na którym padają sobie w objęcia, fani przecierali oczy ze zdumienia.

"Wow! Gratulacje";

"Coś mnie ominęło?";

"Dużo miłości";

"Oni są razem? Jak to? Gratuluje!";

"Jestem w mega wielkim szoku" - czytamy w komentarzach.

Szok był tym większy, że jeszcze w trakcie programu Amelia Wnęk była zaręczona. Narzeczony towarzyszył jej nawet przy castingu, a w tak zwanej wizytówce, czyli krótkim przedstawieniu uczestnika, wystąpiła niedoszła teściowa modelki. W trakcie emisji uczestniczka poinformowała jednak, że zaręczyny są już historią, do której ona sama nie ma zamiaru wracać.

Fani podejrzewali, że sprawcą zamieszania mógł być Maciej Skiba, uczestnik 11. edycji, który został zaproszony do jednej z konkurencji. Amelia Wnęk wyznała wówczas, że model był jednym z jej ulubieńców i z dużą ekscytacją podeszła do pracy u jego boku. Doszło nawet do pocałunku, który był powodem wielu nieprzyjemnych komentarzy ze strony internautów.

Prawda okazała się być zaskakująca. Spodziewaliście się, że między Dominikiem Szymańskim a Amelią Wnęk może zaiskrzyć?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości