Andrzej i Kasia Gąsienicowie w programie "Azja Express". Co o nich wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Azja Express" - Andrzej i Kasia Gąsienicowie

Andrzej Gąsienica wraz z żoną Kasią wezmą udział w programie "Azja Express". Para znana z programów TTV opuści ukochane Zakopane i wyruszy w niezapomnianą przygodę po dalekich krajach. Jak sobie poradzą? Przekonamy się już niedługo.

Andrzej i Kasia Gąsienicowie już niedługo pojawią się na antenie TVN w programie "Azja Express". Jeżeli zastanawiacie się, kim są, to zebraliśmy dla was najważniejsze informacje na ich temat.

Andrzej i Kasia Gąsienicowie w "Azja Express" – kim są?

Andrzej i Kasia Gąsienicowie to dobrze znane wszystkim widzom TTV małżeństwo, które już od kilku lat możemy oglądać w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Andrzej Gąsienica jest rodowitym góralem. Para mieszka w Zakopanem. Za namową żony Jędrek zgodził się wpuścić do domu kamery, o czym opowiedział w rozmowie z Dominiką Kowlewską z serwisu cozatydzien.tvn.pl.

Jeśli chodzi o rozpoczęcie przygody z "Goggleboxem" to było tak, że Kaśka zawsze to lubiła oglądać w telewizji i gdzieś jej wyskoczyło w sieci, że jest casting. Wysłaliśmy zgłoszenie, ale odpisali, że casting się skończył 2 dni wcześniej i że już niestety za późno jest i zapraszają w następnym sezonie. Pół roku później wysłała i jesteśmy

Andrzej i Kasia Gąsienicowie wzięli także udział w show "99-gra o wszystko. VIP", gdzie musieli rywalizować ze sobą. Mężczyznę mogliśmy oglądać też w programie "Nasi w mundurach", gdzie wraz z pozostałymi bohaterami telewizji TTV brał udział w specjalnym szkoleniu wojskowym. Jędrek dzięki programowi zdobył dużą sympatię widzów, dla których był murowanym kandydatem do zwycięstwa. Uczestnik postanowił jednak wycofać się tuż przed finałem.

W 5. odcinku podczas eliminacji powiedziałem, że odchodzę. Uznałem, że pozostali bardziej zasługiwali na dalszy udział. Nie pokonałem jakichś barier, których co prawda dużo nie mam, ale nie było czegoś ekstremalnego, co musiałbym przeżywać i co by mnie przeraziło. Powiedziałem, że chłopaki zasłużyli bardziej i pora wracać do domu. Na własne życzenie odszedłem. Wydawało mi się, że ich program nauczył więcej, musieli przekroczyć więcej granic, pokonać słabości, więc bardziej zasłużyli na finał. Zrobiłem tak, jak podpowiadało mi serce.

"Nasi w mundurach", "Gogglebox. Przed telewizorem", Andrzej Gąsienica
Andrzej Gąsienica w show "Nasi w mundurach" "Nasi w mundurach", "Gogglebox. Przed telewizorem", Andrzej Gąsienica Źródło: TTV

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu
"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Andrzej i Kasia Gąsienicowie w "Azja Express" – historia miłości, dzieci

Andrzej i Kasia Gąsienicowie są małżeństwem od ponad ośmiu lat. Jak się okazuje, poznali się przez kolegę Jędrka, który wcale nie planował umawiać ich na randkę w ciemno.

Poznaliśmy się w 2012 roku w barze, przez kolegę, który zaprosił mnie na piwo. Przyszedłem, ale okazało się, że kolega musi gdzieś iść [...] To było nieplanowane, że on pójdzie, to nie była randka w ciemno, ale wyszło bardzo spontanicznie i sympatycznie. Na początku rozmowa się nie kleiła [...] dopóki nie wyciągnęła butelki wina domowej roboty i wtedy skończyliśmy imprezę o 4. 00 rano. [...] na drugi dzień zrobiliśmy powtórkę. W środę Kaśka miała autobus, więc zjedliśmy obiad i ją odprowadziłem, a tydzień później już byłem u niej w Rzeszowie

Andrzej i Kasia bardzo szybko zostali parą. Niedługo potem kobieta zamieszkała w jego rodzinnym domu w Zakopanem.

We wrześniu żeśmy się poznali, a w listopadzie już u mnie mieszkała. Jak się poznaliśmy, to ona szukała pracy w Zakopanem, więc i tak planowała przenosiny. Ale tak jej się nie spieszyło, dopiero jak mnie poznała, to wszystko przyspieszyło

Zaręczyny Andrzeja i Kasi Gąsieniców były dosyć niestandardowe, a reakcja mamy Jędrka bawi ich do dziś.

Poszedłem rano kupić pierścionek. Kaśka o tym wiedziała, ale udawałem, że poszedłem po coś innego. Poszliśmy w góry nad Kalatówki, to był marzec, było pięknie, ale tam się nie oświadczyłem, bo wiedziałam, że ona wie. Wróciliśmy tacy zmęczeni, położyliśmy się do łóżka i oglądaliśmy kabarety i tak na leżąco zapytałem się jej, czy wyjdzie za mnie. Ona zapytała, czy mam pierścionek i ja wtedy wyciągnąłem go spod poduszki i powiedziałem "mam". I przyjęła. To był weekend, na dole siedział mój brat z mamą i grali w jakąś planszówkę, zeszliśmy na dół i powiedziałem mamie, że się oświadczyłem, a mama pyta: "komu?" (śmiech). Przy Kasi. Nie pamiętam jej reakcji, ale na pewno była szczęśliwa (śmiech)

Para doczekała się dwójki dzieci, które wychowują w domu w Zakopanem. Starsza z pociech to dziewczynka o imieniu Zosia, a młodszy chłopiec, który nosi imię Staszek.

Andrzej i Kasia Gąsienicowie – Instagram

Zarówno Kasia, jak i jej mąż Andrzej prowadzą swoje konta na Instagramie. Możemy znaleźć ich konta pod nickami: @kasia.gasienicowa oraz @jedrekzzakopanego. 

Andrzej i Kasia Gąsienicowie w "Azja Express" – pozostali uczestnicy

Andrzeja i Kasię Gasieniców zobaczymy w programie "Azja Express", który powróci na antenę telewizji TVN wiosną. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że program w dalszym ciągu prowadzi Daria Ładocha, a uczestnicy będą tym razem przemierzali Turcję, Gruzję oraz Uzbekistan. W programie zobaczymy osiem par walczących o zwycięstwo.

Oto ich nazwiska:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości