Adam i Dariusz Zdrójkowscy o udziale w "Azja Express". "Na naszej linii były spięcia"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Dagmara Olszewska
Adam i Dariusz Zdrójkowscy o udziale w "Azja Express"

Adam i Dariusz Zdrójkowscy to uczestnicy najnowszej edycji programu "Azja Express". Panowie w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedzieli o swoim udziale w programie. Jak wspominają ten czas?

Adam Zdrójkowski jest znanym aktorem młodego pokolenia. Teraz wraz z tatą Dariuszem wzięli udział w programie "Azja Express". Dla ojca i syna był to niebywały sprawdzian ich relacji, wytrzymałości i zaradności. Adam Zdrójkowski nie ukrywał, że wcześniej jego kontakt z tatą nie był tak zaawansowany, przez to, że już od dłuższego czasu nie mieszkają razem, a Dariusz Zdrójkowski często wyjeżdżał w sprawach zawodowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Adam i Dariusz Zdrójkowscy o udziale w "Azja Express"
Adam i Dariusz Zdrójkowscy o udziale w "Azja Express" Adam i Dariusz Zdrójkowscy o udziale w "Azja Express"

"Azja Express". Dariusz i Adam Zdrójkowscy o udziale w programie

Mimo tylu przeciwności panowie pokazali w programie, że potrafią się wspierać, współpracować ze sobą i sobie pomagać. Oczywiście nie zabrakło między nimi pewnych spięć, ale jak sami powtarzają, one tylko umocniły ich relację.

Ostatnio w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl Adam i Dariusz Zdrójkowscy opowiedzieli o udziale w programie "Azja Express". Czy

- Myśleliśmy, że będzie gorzej, ponieważ mamy naprawdę różne charaktery, Adam jest, jaki jest, ja również jestem inny, więc myślałem, że może być ciężko, ale wydaje nam się, że się sprawdziliśmy — powiedział ojciec aktora.

"Azja Express". Adam Zdrójkowski o spięciach z tatą

Adam Zdrójkowski zaznaczył, że mimo małych spięć dobrze poradzili sobie w zadaniach.

- Wiadomo, że jakby fanie to było zrobić z tatą, takie kłótnie ojca z synem są często inaczej odbierane niż kłótnia z kolegą czy z jakimś wujkiem, ciocią. Wiadomo, że na naszej linii były spięcia, ale uważam, że był to zgrany team, wychodzimy dobrze nie tylko na zdjęciach, ale i na zadaniach — dodał.

Dariusz Zdrójkowski zaznaczył, że nie zawsze udawało się im zrobić wszystko perfekcyjnie, jednak i tak jest z nich dumny.

- Tak, wyjątkowo dobrze wychodziliśmy na tym, mimo że zwaliliśmy kilka, bo nie doczytaliśmy lub nie dopracowaliśmy do końca, ale i tak potem nadrobiliśmy zaległości. Wyjątkowo się sprawdziliśmy we współdziałaniu, w byciu 24/h ze sobą, przeżywaliśmy różne przygody — powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości