Co 28 maja w "Co Za Tydzień"? Rozmowy z Katarzyną Nosowską i Anną Muchą

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. rozmowy z Katarzyną Nosowską i Anną Muchą. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 28 maja o 12:35 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #11. Charakteryzacja Oli Adamskiej w serialu "Pati". Kulisy
Tajemnice Produkcji #11. Charakteryzacja Oli Adamskiej w serialu "Pati". Kulisy Aleksandra Adamska pokazała, jak wygląda jej charakteryzacja i robienie tatuaży na planie serialu "Pati". Kulisy, ciekawostki i tajemnice nowego serialu TVN. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Premiera płyty Katarzyny Nosowskiej "Degrengolada"

Katarzyna Nosowska powraca po pięciu latach z nowym albumem - "Degrengolada". Muzyczną podróż rozpoczyna w Warszawie. Premiera płyty spotkała się z ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy nie mogli doczekać się nowych utworów utalentowanej artystki.

"Degrengolada" to już ósmy solowy album Katarzyny Nosowskiej, która od lat zdobywa serca słuchaczy swoim niepowtarzalnym stylem i charakterystycznym głosem. Jej obecność na polskiej scenie muzycznej jest niezwykle istotna, a utwory zespołu Hey, w którym wcześniej występowała, są prawdziwymi klasykami lat 90.

W utworach możemy poczuć energię, siłę, ale również delikatność i emocjonalność, które są charakterystyczne dla twórczości artystki. Co powiedziała w programie "Co Za Tydzień"?

"Milionerzy" – odcinek specjalny na Dzień Dziecka

W odcinku specjalnym "Milionerów" na Dzień Dziecka wezmą udział znane osobowości, które zdecydowały się zabrać ze sobą dzieci i wspólnie wspomóc podopiecznych fundacji TVN. Na fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiądą: aktorka Karolina Gorczyca, która weźmie udział w grze wraz z córką Marią oraz sportowiec i osobowość telewizyjna Jarosław Bieniuk wraz z synem Szymonem.

Ostatnią parę tworzyć będzie wokalistka Justyna Steczkowska, która z dumą wystąpi u boku syna Leona. Jakie emocje towarzyszą im w związku z grą o milion? Odpowiedź w programie.

Spektakl "O mało co" z Anną Muchą

Spektakl "O mało co…" z udziałem Anny Muchy rozbawił publiczność w Katowicach. Ta zabawna sztuka, napisana przez brytyjskiego dramatopisarza Dereka Benfielda, to lekka farsa oparta na komedii omyłek w małżeństwie.

Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na przedstawieniu. Zobaczcie relację z tego wydarzenia! Anna Mucha, grająca w spektaklu, opowiedziała o nim. Poza rolą na scenie jest również producentką spektaklu, który reżyseruje Jakub Wons. Partnerzy w życiu zostali partnerami w pracy. Co aktorka powiedziała ekipie programu "Co Za Tydzień"?

Festiwal filmowy "Kino na Granicy"

Festiwal filmowy "Kino na Granicy" odbywający się już od 25 lat, stanowi niezwykłe połączenie polskiej i czeskiej strony Cieszyna. To wydarzenie, które przyciąga największe gwiazdy kina i twórców filmowych, dając możliwość spotkania ich z publicznością na miejskich skwerach, leżakach, w kinach i teatrach.

Wśród licznych wydarzeń, retrospektywa filmów z udziałem Anny Dymnej okazała się jednym z najważniejszych punktów programu. Aktorka, która wzbudza ogromne zainteresowanie widzów, miała okazję obejrzeć ponownie takie filmy jak "Dolina Issy" czy "Mistrz i Małgorzata", które sprawiają jej ogromną przyjemność. Na uliczkach Cieszyna można było spotkać również Agnieszkę Holland w towarzystwie córki Kasi Adamik. Co artystki powiedziały w programie "Co Za Tydzień"?

Serial HBO "Perry Mason" z drugim sezonem

Drugi sezon detektywistycznego serialu "Perry Mason" jest już dostępny na platformie HBO Max. Perry Mason, jako postać, jest nie tylko zakorzeniony w latach trzydziestych, ale również w tradycyjnych wartościach, które już dawno przestały być aktualne. Jego prostolinijne podejście do rozróżnienia dobra od zła często wpędza go w różne kłopoty. Perry, będąc detektywem, musi samodzielnie odkrywać prawdę, gdy znajduje się w szarej strefie pomiędzy tymi dwoma pojęciami.

Serial "Perry Mason" to nowa wersja popularnego programu, który cieszył się ogromną popularnością w latach sześćdziesiątych. Aktorzy byli zaskoczeni propozycją udziału w tym remake'u. Podczas wywiadu z ekipą programu "Co Za Tydzień" okazało się, że język polski nie jest dla Matthew Rhysa obcy. Aktor ma sąsiada pochodzącego z Polski, z którym codziennie wymieniają się uprzejmościami. Co jeszcze zdradził w programie "Co Za Tydzień"?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości