"Co za wiosna". Nowości w TVN i kontynuacje ulubionych programów

Co za wiosna - wiosenna ramówka TVN
Co za wiosna - wiosenna ramówka TVN
Wiosną w TVN zobaczymy nie tylko kontynuację znanych i lubianych programów. Stacja przygotowała dla widzów także dwa nowe formaty. Oto, co nowego będziemy mogli oglądać już niedługo.

"Mask singer" i "Przez Atlantyk" to dwa nowe programy, które zobaczymy niedługo w TVN. Zapowiadają się bardzo ciekawie, więc warto zanotować datę ich premier. Poza tym możemy spodziewać się także kontynuacji uwielbianych przez rzesze widzów: "Kuchennych rewolucji", "MasterChefa Junior",  "Totalnych remontów Szelągowskiej", "Milionerów", "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czy słynnego show, znanego i lubianego "Kuby Wojewódzkiego". Sprawdźcie koniecznie, kiedy emisja pierwszych odcinków.

"Mask Singer"

"Mask Singer" to najbardziej spektakularny show muzyczny w polskiej telewizji. Międzynarodowy hit trafi tej wiosny na antenę TVN. Nie masz co robić w sobotni wieczór? Zasiądź przed telewizorem i spróbuj rozwiązać zagadkę. W programie "Mask Singer" bierze udział dwanaście znanych osób, ale nie wiadomo kto. Wystąpią w kostiumach, a widzowie, publiczność w studiu i czwórka detektywów, spróbują wytypować, kto kryje się pod maską. Detektywami będą: Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska i Kacper Ruciński. 

Program "Mask Singer" wystartuje w sobotę 5 marca o godzinie 20.00.

"Przez Atlantyk"

W nowym programie "Przez Atlantyk" sześcioosobowa grupa składająca się ze znanych gwiazd wyruszy w rejs po oceanie. Uczestnicy: Piotr "Liroy" Marzec, Zygmunt Miłoszewski, Maja Hirsch, Renata Kaczoruk, Antoni Królikowski i Natalia Przybysz, będą musieli współpracować ze sobą, aby dotrzeć do celu. Kapitanem rejsu będzie Roman Paszke. Nie będą to wakacje all-inclusive. Atlantyk sprawdzi wytrzymałość fizyczną oraz psychiczną celebrytów. A może na statku zawiążą się też nowe przyjaźnie?

Nowy program "Przez Atlantyk" ruszy od środy 2 marca i będzie emitowany o godzinie 21.35.

"Kuchenne rewolucje"

Za nami 300 odcinków "Kuchennych rewolucji", ale jesteśmy gotowi na więcej. Wiosną Magda Gessler znów weźnie na warsztat podupadające restauracje. Królowa polskiej gastronomii zawita między innymi do pizzerii "DaviOli" w Krzeszycach oraz "Calabria" w Olsztynie, pubu z obiadami domowymi "Masters" w Inowrocławiu, czy też restauracji kuchni wietnamskiej "Zielony Nosorożec" w Białymstoku. Przekonamy się także, jakie zmiany dokonają się w "Polskim-nie-rządzie" w Sosnowcu oraz "Szmaragdowej" w Kudowie, specjalizującej się w kuchni gruzińskiej. Czy uda jej się odmienić los lokali?

Nowe "Kuchenne Rewolucje" można będzie oglądać w każdy czwartek o 21.35. Start 3 marca.

"MasterChef Junior"

Do rywalizacji w nowym sezonie "MasterChef Junior" znów stanie siedemnastu młodych kucharzy. W wiosennej edycji programu poznamy też nowego jurora. Obok Anny Starmach i Michela Morana zadebiutuje w tej roli Tomasz Jakubiak, który zastąpi Mateusza Gesslera.

Wśród konkurencji znajdzie się gotowanie odświętnego obiadu z rodzicami, przygotowanie tatara z selera, ravioli z płynnym żółtkiem, dania kuchni wegetariańskiej, pieczenie chleba. Nie zabraknie też gości specjalnych. W pierwszym odcinku zobaczymy Viki Gabor.

Nowy sezon programu "MasterChef Junior" od niedzieli 6 marca o godzinie 20.00.

 "Totalne remonty Szelągowskiej"

Tej wiosny Dorota Szelągowska po raz kolejny ruszy w Polskę z remontową misją. Metamorfozie poddane zostaną domy i mieszkania osób wyjątkowych, z wielkim sercem, wrażliwych oraz otwartych na innych. Do programu "Totalne Remonty Szelągowskiej" zgłoszeni zostali przez swoich bliskich, dlatego odwiedziny ekipy programu są dla nich całkowitym zaskoczeniem. Dokąd tym razem zaprowadzi Dorotę Szelągowską mapa stworzona przez ludzką życzliwość, dobro i wdzięczność? Dowiemy się już w marcu.

Nowy sezon programu "Totalne Remonty Szelągowskiej" startuje 7 marca o godzinie 21.40.

"Milionerzy"

Przygotujcie się na nowy sezon "Milionerów" - najpopularniejszego teleturnieju w Polsce, który poprowadzi niezmiennie Hubert Urbański. Zasady są każdemu bardzo dobrze znane - 12 pytań, 3 koła ratunkowe, dwa progi gwarantowane. Jesienią Jacek Iwaszko wygrał główną nagrodę, czyli milion złotych. Czy wiosną poznamy kolejnego milionera?

Nowe odcinki programu "Milionerzy" już od 28 lutego od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.55.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia", czyli niezwykły społeczny eksperyment trwa nadal. Kolejna szóstka singli, osób szukających prawdziwej miłości, zostanie połączona w pary małżeńskie. Oczywiście nikt nie wie, czego się spodziewać. Partnerów, którym będą ślubować miłość "na dobre i na złe" poznają dopiero w urzędzie stanu cywilnego. W nowym sezonie na widzów czekają też niespodzianki.

W ostatnim sezonie Aneta i Robert udowodnili, że ten eksperyment ma sens. Dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo i doczekali się też narodzin pierwszego dziecka. Czy nowe pary powtórzą ich historie? Dowiemy się już niedługo.

Nowy sezon programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już od 1 marca w każdy wtorek o 21.35.

"Kuba Wojewódzki"

W ostatniej aukcji WOŚP fani programu mogli wylicytować kultowe już kanapy z programu "Kuba Wojewódzki". Czy to oznacza koniec programu? Uspokajamy: "Kuba Wojewódzki" nie znika z anteny, a wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najbardziej kontrowersyjnego showmana w Polsce. W nowym sezonie gośćmi programu będzie m.in. obsada serialu "BrzydUla".

Nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki" od 1 marca w każdy wtorek o 22.40.

Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla"
Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla"

Czytaj też:

Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości