Dariusz Zdrójkowski nowym uczestnikiem "Czas na show. Drag Me Out". Powiedział, dlaczego wziął udział w programie

Dariusz Zdrójkowski
Dariusz Zdrójkowski
Źródło: materiały prasowe
Dariusz Zdrójkowski jest kolejnym uczestnikiem programu "Czas na show. Drag Me Out". Widzowie dobrze poznali go w ostatnim sezonie programu "Azja Express", w którym wystąpił wraz z synem Adamem. Jak tym razem poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Zobaczcie sami.

Już niebawem na antenie TVN pojawi się nowy program "Czas na show. Drag Me Out". Zobaczymy w nim aż sześć osób związanych ze światem show-biznesu. Ich głównym zadaniem będzie... odkrycie w sobie "wewnętrznej królowej". Zostaną jednak pod opieką najlepszych specjalistek — wielkich gwiazd polskiej sceny Drag.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

AZJAEXPRESS_ZDROJKOWSCY_AZJA
Adam i Dariusz Zdrójkowscy o udziale w "Azja Express"
Adam i Dariusz Zdrójkowscy o udziale w "Azja Express"

"Czas na show. Drag Me Out". Znamy nowego uczestnika programu

Jak na razie znamy już trzy osoby, które wezmą udział w programie, są to Tomasz Karolak, zdobywca złotego biletu w 12. edycji "Top Model" Tadeusz Mikołajczak, a także Dariusz Zdrójkowski, którego mogliśmy poznać w programie "Azja Express", w którym wystąpił wraz z synem Adamem.

Prowadzącą programu została znana gwiazda polskiej sceny muzycznej — Mery Spolsky.

"Trzeba to wszystko robić w wysokich koturnach, co jest bardzo trudne. Ja o tym wiem, bo sama występuję na scenie w jak największych, bardzo lubię taką przesadę. Będzie dużo śmiechu, zadbam o to. [...] Myślę, że ten program dużo zmieni w Polsce" - powiedziała podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN" Mery Spolsky.

Dariusz Zdrójkowski nowym uczestnikiem programu "Czas na show. Drag Me Out"

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy jurorów programu "Czas na show. Drag Me Out", a będą to Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak. Teraz w rozmowie z reporterem dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim Dariusz Zdrójkowski powiedział, dlaczego zdecydował się wziąć udział w show.

"Ja się w tym świecie poruszam, tak jakby ktoś dał mi taki telefon, którego w życiu nie widziałem i muszę go dopiero rozgryźć. Dla mnie jest to bardzo nowy temat" - wyznał.

Dariusz Zdrójkowski zaznaczył, że bardzo chciałby poznać świat drag queens, ponieważ za młodu nie miał takiej okazji.

"Ja jestem starej daty. Urodziłem się na Pradze i to się samo przez się rozumie, jakie to były czasy. Lat temu 50 to inna epoka, nie można tego w ogóle porównywać. To jest przepaść" - wspominał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości