Julia von Stein przeżyła chwile grozy na drodze. "Nie ma dnia bez kłopotów"

"Diabelnie boskie" – Julia von Stein
"Diabelnie boskie" – Julia von Stein
Źródło: Player
Na antenę TTV powrócił program "Diabelnie boskie 3". W 3. odcinku zobaczymy dramatyczne przygody Julii von Stein. Wracała z apteki, w której była po leki dla babci, kiedy zdarzył się wypadek. Bohaterka miała zamiar po powrocie ogłosić ważną nowinę. Jak jej się udało wyjść z opresji?

W nowych "Diabelnie boskich" znów spotkaliśmy się z ulubionymi bohaterkami. W poprzednim epizodzie mogliśmy zobaczyć, jak idą przygotowania do ślubu Romy - babci Julii von Stein. Niestety tym razem widzimy, że seniorka zachorowała, ale na szczęście wnuczka pospieszyła jej na pomoc.

Czytaj też: Wiosenna ramówka TTV 2024. Nowe programy i kontynuacje uwielbianych show. Sprawdź, co oglądać

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

27102022_BLIZEJGWIAZD_JULIAVONSTEIN (1)
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"

"Diabelnie boskie" – Julia von Stein miała wypadek

Julia von Stein to osoba, która zawsze uważała, że jest przeznaczona do wielkich rzeczy. Kiedy chciała ogłosić rodzinie wielką nowinę, zdarzyło się coś niespodziewanego. Wiadomość o chorobie babci zmusiła ją do natychmiastowego działania. W drodze z apteki po apteki zdarzył się jednak wypadek drogowy oraz szereg innych nieszczęśliwych zbiegów okoliczności. Uczestniczka urwała koło w aucie i nikt z przejeżdżających nie zatrzymał się, aby sprawdzić, czy nic jej nie jest. Zadzwoniła po pomoc do taty, a później po lawetę.

"Jestem bardzo dobrym kierowcą. Nie liczmy tego incydentu. Bardzo dobrze sobie radzę w sytuacjach stresowych. Mam zimną krew"- żartowała potem uczestniczka.

Problemy z telefonem podczas rozmowy z matką, śnieg na poboczu i upadek, podczas którego rozbił kolana oraz pilna potrzeba pójścia do toalety tylko pogłębiały napięcie.

"Nie ma dnia bez kłopotów. Zawsze coś wymyślisz" – powiedział ojciec Julii von Stein po przyjeździe.

Ta pokazała mu dziurawą drogę. Obwiniła władze miasta, które nic z tym nie robią za uszkodzenia w samochodzie, które zdarzają się jej co roku. Niezrażona tą serią nieszczęść, Julia powróciła do domu i ogłosiła ważną wiadomość.

"Będę startowała do rady miasta w wyborach samorządowych Tarnowa" - poinformowała bliskich.

Jej tata od razu pochwalił się, że w rodzinie Steinhoff wielu było urzędników na wysokich stanowiskach. Julia wyjaśniła, że do polityki powinny iść właśnie osoby takie jak ona, które odniosły sukcesy w swoim sektorze i nie obawiają się niczego dzięki majątkowi, który mają za sobą.

"Kiedyś będę prezydentem Polski, ale od czegoś trzeba zacząć" - podsumowała wielkie plany.

"Diabelnie boskie" – 3. sezon w TTV i Playerze

Za nami dwa pierwsze odcinki nowej serii "Diabelnie boskich". Dowiedzieliśmy się, że seniorka rodu Steinhoff – Roma – zamierza po raz trzeci stanąć przed ołtarzem i wypowiedzieć sakramentalne "tak!". Zajrzeliśmy też do Laluny, która planuje poddać się operacji bariatrycznej. Carina i Eli za to pracują nad swoim związkiem. To oczywiście nie wszystko, co się wydarzyło.

Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" wystartował 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality show "Diabelnie boskie" widzowie zobaczą znane już bohaterki - Alex MorzyńskąIzę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę "Lalunę" Lirsz, Julię von Stein oraz Carinę Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączą także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości