Julia von Stein z mamą wybrały prezent na jej urodziny za 57 tys. zł. Jak zareagował ojciec?

 Julia von Stein
Julia von Stein
Źródło: Player
W nowym odcinku "Diabelnie Boskich" mama Julii von Stein zdecydowała, co chce kupić sobie na prezent urodzinowy. Poprosiła córkę o radę, a następnie udały się po zakup. Jak zareagował ojciec 27-latki? Nowy odcinek "Diabelnie boskich" obejrzycie już w piątek 26 kwietnia o godz. 22:05.

Julia von Stein jest znana widzom TTV z programów takich jak "Diabelnie boskie", "99 - gra o wszystko. VIP", czy "Damy i wieśniaczki". Aktywnie prowadzi też swoje konta w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z internautami codziennością i pokazuje, jak wygląda praca w branży funeralnej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

27102022_BLIZEJGWIAZD_JULIAVONSTEIN (1)
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

"Diabelnie boskie". Nowy zakup mamy Julii von Stein

Julia von Stein jest ulubienicą widzów TTV. Celebrytka często mówi o swojej rodzinie w mediach społecznościowych, a także w programach. W ostatnim odcinku "Diabelnie Boskich" mama Julii von Stein podzieliła się z nią wiadomością, dotyczącą jej prezentu urodzinowego. Mama celebrytki chciała kupić sobie na urodziny jacuzzi.

"Julka, powiem ci coś zupełnie spokojnie. Tak myślę, że ja sobie kupię jacuzzi. [...] Zarabia się po to, żeby też wydawać. Co ty myślisz o takim pomyśle" - zapytała.

Julia dość optymistycznie zareagowała na pomysł mamy i razem pojechały wybrać odpowiednie jacuzzi. Mama Julii von Stein zaznaczyła, że zależy jej na małym jacuzzi, jednak kiedy dotarły do sklepu wybór padł na największe urządzenie z wbudowanym telewizorem za... 57 tys. zł.

"Ja się bardzo cieszę, że mama w końcu nauczyła się wydawać pieniądze na rzeczy, które jej się podobają. Zawsze co miała piękniejszego, droższego, to albo tata jej kupił, albo dostała od nas w prezencie. Samej zawsze jej było szkoda" - powiedziała Julia.

"Diabelnie boskie". Mama Julii von Stein zaskoczona reakcją męża

Kiedy jacuzzi dotarło na miejsce, obie panie liczyły na pierwszą kąpiel, jednak woda okazała się zbyt zimna i musiały przełożyć swoje plany na później. Kiedy ojciec Julii von Stein wrócił do domu, nie wykazał zainteresowania nowym zakupem żony.

Właśnie odebrał książkę z licytacji, za którą zapłacił prawie 19 tys. zł i nie zwrócił uwagi na prezent, który jego żona sobie sprawiła. Kiedy kurz emocji po wygranej licytacji opadnie, dojdzie do niego kwota zakupu jacuzzi? Tego dowiemy się w odcinku "Diabelnie boskich".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości