Dominik Szymański z "TM" podał powody, dla których powinien wygrać. Trzeci bawi do łez

Dominik Szymański z "Top Model"
Dominik Szymański z "Top Model"
Źródło: Player
"Top Model" to program, który zdobył serca widzów. Uczestnicy rywalizują nie tylko o 200 tysięcy złotych, ale także o prestiżowy kontrakt z agencją Selective Management i okładkę magazynu "Glamour". Jednym z faworytów do zwycięstwa jest Dominik Szymański, który przed finałem postanowił podzielić się z widzami trzema powodami, dla których warto oddać na niego swój głos. Jesteście ciekawi?

Program "Top Model" wykreował już wiele gwiazd mody. Przed nami finał 12. edycji. Jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa jest Dominik Szymański, który nie tylko zaimponował jury swoim talentem, ale również zaskakuje widzów swoją szczerością i poczuciem humoru. Uczestnik namawia, aby wysyłać SMS-y właśnie na niego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Dominik Szymański z "Top Model" o wygranej

Na ostatnim nagraniu opublikowanym na oficjalnym profilu programu "Top Model" na TikToku, Dominik Szymański postanowił podzielić się z fanami trzema kluczowymi powodami, dla których uważa, że to właśnie on zasługuje wygraną.

Pierwszym argumentem, którym przekonuje do siebie, jest jego dynamiczny rozwój w programie. 21-latek zdobył uznanie zarówno widzów, jak i jury, słysząc, że stał się pełnoprawnym modelem, dzięki niezwykłemu rozwojowi w programie. Zdobył doświadczenie w pokazach mody, sesjach zdjęciowych i kampaniach komercyjnych, w których zawsze prezentował się jako jeden z najlepszych.

Drugim powodem, który podkreśla Dominik, jest chęć inspiracji innych do spełniania marzeń. Przekonuje, że wygrana w "Top Model" to nie tylko osobiste zwycięstwo, ale także szansa na udowodnienie, że warto śmiało podążać za marzeniami, nie zważając na przeszłość.

Jaki jest ostatni powód. Tutaj Dominik zaskoczył wyznaniem i pokazując swoje poczucie humoru.

"Trzeci powód jest taki, że w sumie te dwa powody wystarczą" - śmiał się uczestnik, pokazując, że potrafi podejść do siebie z humorem.

Czy te trzy powody przekonają widzów do oddania głosów na Dominika? O tym przekonamy się już w nadchodzącym finale "Top Model", który odbędzie się 25 listopada.

Dominik Szymański z "Top Model" porównywany do Dawida Podsiadły

Po opublikowaniu filmu, w którym Dominik Szymański przedstawia trzy powody, dla których powinien zwyciężyć w "Top Model", fani zasypali go pozytywnymi komentarzami.

"Dominik jest niezwykły i życzę mu wielkiej kariery!”, "Przekonał mnie", "Zagłosowane" – czytamy w komentarzach.

Jednak pewne spostrzeżenie wyróżniło się spośród reszty. Jedna z obserwatorek zauważyła, że Dominik przypomina... Dawida Podsiadło. I nie chodzi tylko o ich fizyczne podobieństwo – obaj są wysocy i szczupli i mają ciemne, kręcone włosy, ale też o sposób wypowiadania się i niezwykłą skromność.

"Dominik ma coś z Dawida Podsiadło" – czytamy.

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, który znany jest z o charakterystycznego tonu wypowiedzi. Jest on artystą szczerym i skromnym. Nie dba przesadnie o swój wizerunek, a jego naturalność i swoboda w stylu przyciągają do niego fanów. Warto zauważyć, że obaj panowie sprawiają wrażenie osób, które są sobą bez potrzeby udawania czy kreowania sztucznego wizerunku. Czy Dominik Szymański może być Dawidem Podsiadło świata mody? Oceńcie sami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości