Kasia Gąsienica pomyliła kolory farb do włosów. "Wrócę, jak przestanę bać się odbicia"

"Gogglebox". Katarzyna Gąsienica, Andrzej Gąsienica
Katarzyna Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła się efektem metamorfozy
Źródło: x-news
Katarzyna Gąsienica nie jest już blondynką! Jej metamorfoza może zaskoczyć fanów "Gogglebox. Przed telewizorem". Ukochana Andrzeja Gąsienicy wyznała, że pomyliła farby do włosów. Wystarczyła zmiana fryzury, aby uczestniczkę telewizyjnego show ciężko było rozpoznać.

Katarzyna Gąsienica od dłuższego czasu występuje w mediach jako blondynka. Taką znają ją widzowie "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz "Azja Express". Żona Andrzeja Gąsienicy przeszła teraz metamorfozę. Ma ciemne włosy i wygląda trochę inaczej.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zdradzili, że w trakcie kręcenia "Azji Express" przekupywali ludzi oscypkami

Katarzyna Gąsienica zmieniła fryzurę. Nie jest już blondynką

Katarzyna Gąsienica nie pierwszy raz eksperymentuje z fryzurą. Wcześniej kilka razy zmieniała kolor włosów i zaskakiwała metamorfozami. Ukochana Andrzeja Gąsienicy miała kiedyś nawet grzywkę. Ostatnio cały czas prezentowała się w długich blond włosach. Uczestniczka "Azja Express" opublikowała na InstaStories zaskujący filmik. Na nagraniu prezentuje nową fryzurę. Jej włosy są w ciemnym kolorze. Kobieta zażartowała z takiej przemiany.

"Mówiłam wam, że wczoraj mi się farby do włosów porąbały? Nie będzie mnie tu jakiś czas. Wrócę, jak farba zejdzie albo przestanę bać się swojego odbicia w lustrze" - napisała na Instagramie.

Zobaczcie poniżej kadr z nagrania opublikowanego przez Katarzynę Gąsienicę. Rozpoznajecie ją? W dalszej części tekstu przypominamy, jak uczestniczka telewizyjnych programów rozrywkowym wyglądała w przeszłości. W której fryzurze było jej najlepiej?

Katarzyna Gąsienica
Katarzyna Gąsienica ma nową fryzurę. Pomyliła kolory farb
Katarzyna Gąsienica
Źródło: Instagram @kasia.gasienicowa

Katarzyna Gąsienica jest żoną Andrzeja Gąsienicy od kilku lat. Para mieszka na co dzień w Zakopanem, gdzie prowadzi lokalne biznesy. Kasia sprzedaje rękodzieło z Podhala. Jest też mamą dwójki dzieci. Gąsienicowie relacjonowali w mediach społecznościowych budowę nowego domu w Zakopanem. Katarzyna Gąsienica regularnie pokazywała postępy prac. Niedawno pochwaliła się gotowym domkiem.

Tak Katarzyna Gąsienica prezentowała się w sierpniu 2022.

Tutaj odsłona Kasi z kwietnia 2021.

Poniżej Katarzyna Gąsienica w czerwcu 2016.

Tutaj żona Andrzeja Gąsienicy z grzywką w listopadzie 2015.

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie podsumowali udział w "Azja Express"

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie wystąpili programie "Azja Express", który wrócił na antenę telewizji TVN wiosną. Show poprowadziła Daria Ładocha. Małżeństwo rywalizowało z innymi znanymi osobami ze świata show-biznesu. Osiem par walczyło o zwycięstwo w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie. Bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" świetnie sobie poradzili i odpadli z programu już na zaawansowanym etapie. Po odejściu z show zamieścili na Instagramie pożegnalny wpis.

"Ogromnie cieszymy się, że wszystko udało nam się zrobić po swojemu, zgodnie ze swoim sumieniem i na swoich zasadach [...] Dziękujemy stacji TTV, która kiedyś uwierzyła w nas i posadziła na kanapie 'Gogglebox. Przed telewizorem'. Dziękujemy stacji TVN, która wpadła na pomysł, by zaryzykować i zabrać nas do 'Azja Express', choć sami nie wierzyliśmy na starcie, że to się może udać [...] I dziękujemy wam wszystkim, bo oglądaliście i kibicowaliście, cokolwiek tam odwaliliśmy" - przeczytaliśmy na profilach Kasi i Andrzeja na Instagramie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości