Izabela Zeiske zaskoczyła ubiorem w kuchni. "Powrót do rzeczywistości"

"Gogglebox. Przed telewizorem", TTV, Izabela Zeiske
"Gogglebox. Przed telewizorem". Izabela Zeiske zaskoczyła kuchenną stylizacją
Źródło: x-news
Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych. Niedawno bohaterka show wróciła z Omanu, jednak wciąż myślami wraca do radosnych chwil. W najnowszym wpisie podzieliła się z fanami niezwykłą stylizacją, nawiązującą do podróży.

Izabela Zeiske jest gwiazdą programu stacji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". W show komentuje znane, lubiane i nietypowe produkcje telewizyjne, a na ekranie towarzyszą jej często syn bądź mama. Fani pokochali rodzinę Zeiske, która od kilku sezonów gości w wielu polskich domach. Joachima Zeiske mogliśmy jakiś czas temu oglądać w programie "Nasi w mundurach", w którym to mierzył się ze swoim największym lękiem - wysokością. Natomiast Izabela Zeiske jest bardzo aktywna w sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

"Gogglebox. Przed telewizorem". Izabela Zeiske zaskoczyła kuchenną stylizacją

Pierwsze dni stycznia były dla małżeństwa Zeiske wyjątkowe. Izabela i Bogusz wybrali się w podróż do Omanu, a wakacyjne przygody bohaterka "Gogglebox" relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Małżeństwo nie próżnowało i garściami czerpało z zasłużonego wypoczynku. Wakacje tak bardzo przypadły do gustu Izabeli Zeiske, że kobieta wciąż dzieli się z internautami wspomnieniami ze szczęśliwych chwil.

Jednak nie tylko! Niedawno Izabela Zeiske opublikowała zabawny wpis. Kobieta tak bardzo tęskni za wakacyjnymi przeżyciami, że postanowiła zabrać cząstkę Omanu do własnej kuchni. Gwiazda "Gogglebox" przywdziała charakterystyczny strój, pochodzący z tamtych regionów, czym pochwaliła się za pośrednictwem instagramowego profilu.

"Niestety powrót do rzeczywistości musiał nastąpić. Chociaż w głowie wciąż wspomnienia z przebytych wakacji" - napisała pod zdjęciem.

Po powrocie do Polski Izabela Zeiske nagrała specjalne InstaStory poświęcone wakacjom. Podała trzy niezbędne czynniki, które sprawiają, że wyjazd jest udany. Jednym z nich okazało się doborowe towarzystwo!

"Każdy człowiek musi sobie jakieś przyjemności w życiu sprawiać. Bo te przyjemności, to co przeżyjesz i to, co zobaczysz, to zostaje w Twoim sercu i nikt Ci tego nie zabierze. A w momentach trudnych, a życie niestety nie jest łatwe, mnie też nie zawsze jest łatwo, chociaż się uśmiecham, ale te wspomnienia i myśli dają tyle energii… właśnie takiej pozytywnej. Potem człowiek myśli, że może teraz jest źle, ale kiedyś było fajnie, cudownie i może jeszcze kiedyś to przeżyje, zobaczy. I w ten sposób trzeba żyć. Na swoją miarę trzeba robić sobie przyjemności i nie żałować" - opowiadała Izabela Zeiske wyraźnie zadowolona z wakacji. 

"Gogglebox. Przed telewizorem". Izabela i Bogusz Zeiske o sekrecie udanego małżeństwa

Małżeństwo Zeiske niedawno świętowało rocznicę ślubu. Nie zdradzili jednak, którą. Wiadomo, że są ze sobą już kilkanaście lat i wychowali kilkoro dzieci w ramach sprawowania opieki zastępczej. Mąż Izabeli Zeiske, Bogusz Zeiske, nie bierze udziału w programie "Gogglebox".

- Miłość i wzajemne zrozumienie - zdradzili małżonkowie zapytani o sekret ich związku. Żona Bogusza Zeiske wyjaśniła, że w ich małżeństwie szczególnie ważny jest ten drugi składnik oraz okazywanie sobie czułości.

- Nie można nic narzucać drugiej osobie. Przez lata to jest wypracowane, wiesz, na ile sobie możesz pozwolić. Nie można zaogniać sytuacji. Zawsze można pogładzić, przytulić i wszystko się jako załatwi - stwierdziła i dodała: - Łóżko godzi. Małżeństwa nie powinny spać osobno. Żeby była harmonia i zgoda w domu, to zawsze musi być wspólne łóżko. Może dwie kołdry, bo mamy dwie, ale nóżki zawsze się łączą.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości