Jacek Szawioła z "Gogglebox" obchodzi urodziny. Pokazał zaskakujące zdjęcie

Autor:
Dominika
Kowalewska

Jacek Szawioła obchodzi urodziny. Z tej okazji bohater "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikował wyjątkowy wpis. W wannie pełnej piany zadał internautom interesujące pytanie. Pod wpisem pojawiły się liczne życzenia urodzinowe.

Jacek Szawioła popularność zdobył dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Wraz z Mariuszem Kozakiem tworzą zgrany telewizyjny duet, który kąśliwymi, acz trafnymi uwagami zjednał sobie serca widzów. Choć mężczyźni nie są już parą, wciąż łączą ich przyjacielskie stosunki i bez problemu zasiadają na kanapie, by wspólnie oglądać największe telewizyjne hity i porażki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Mariusz Kozak o relacji jego partnera z Jackiem Szawiołą
Mariusz Kozak o relacji jego partnera z Jackiem Szawiołą Mariusz Kozak o relacji jego partnera z Jackiem Szawiołą

"Gogglebox". Jacek Szawioła świętuje urodziny

Jacek Szawioła do ekipy "Goggleboxa" dołączył w 3. sezonie. Od tamtej pory zyskał rozpoznawalność, a fani z zainteresowaniem śledzą jego codzienność. Jak przystało na gwiazdora TTV, mężczyzna aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych. Niedawno Jacek Szawioła obchodził urodziny i z tej okazji postanowił zadać internautom iście filozoficzne pytanie:

"Skoro stare beczki najlepiej kiszą młode ogóreczki, to ja się grzecznie pytam, czy dobiegając czterdziestki to ja już jestem beczką czy jeszcze młodym ogóreczkiem?" - napisał.

Na dołączonym zdjęciu fani mogli zobaczyć Jacka Szawioła w domowym anturażu. W wannie pełnej piany i z nietuzinkową czapką na głowie dzielnie dzierży czekoladową babeczkę.

Jacek Szawioła z "Gogglebox" obchodzi urodziny Źródło: Instagram @jacek.szawiola

Pod zdjęciem pojawiły się liczne życzenia urodzinowe. Dobrym słowem podzieliła się również Sylwia Bomba, która przyjaźni się z solenizantem.

"Wszystkiego najpiękniejszego" - napisała Sylwia Bomba.

Mariusz Kozak o związku z Jackiem Szawiołą

Kiedy rozpoczynali przygodę z "Goggleboxem", Mariusz Kozak i Jacek Szawioła byli parą. Widzowie od razu zauważyli, że pomiędzy mężczyznami relacja znacznie się ochłodziła i z miejsca mogą wskazać moment, w którym doszło do rozstania. Choć panowie nie są już razem, udało im się przełamać pierwsze pozwiązkowe lody i wciąż chętnie występują razem w show.

Mariusz Kozak w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o swoim emocjach, niedługo po rozstaniu z Jackiem Szawiołą. Jaką mają relację?

- Teraz już nie jest trudna, natomiast były bardzo trudne momenty. Dochodziliśmy do wniosku, że koniec, więcej razy nie nagrywamy. Musieliśmy przejść ten etap kłótni, natomiast teraz jest dobrze i widać to na ekranie, że już jesteśmy w dobrych relacjach, wszystko, co złe już przerobiliśmy. Bardzo się cieszę, że utrzymuję kontakt z byłymi partnerami, gdyż po co mieć wrogów - powiedział wówczas Mariusz Kozak.

Aktualnie bohater "Gogglebox. Przed telewizorem" jest w związku z Sebastianem Szaratą, który jest projektantem ubrań.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości