Katarzyna Gąsienica po metamorfozie. Teraz pokazała nowy tatuaż

Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica

Katarzyna Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem" zorganizowała konkurs, w którym internauci mieli zgadnąć, co oznacza jej nowy tatuaż. Bohaterka show stacji TTV zaprezentowała rękę w pełnej krasie.

Katarzyna Gąsienica jest jedną z bohaterek show stacji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". W programie występuje razem z mężem Andrzejem, z którym chętnie komentuje to, co aktualnie prezentowane jest na najróżniejszych kanałach telewizyjnych. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, a cała rodzina mieszka w samym centrum Zakopanego.

Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Opowiedziała czego obawia się jej tata

Katarzyna Gąsienica pokazała ręką pełną tatuaży

Katarzyna Gąsienica jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje 116 tys. internautów. Za jego pośrednictwem Katarzyna Gąsienica dzieli się m.in. postępami w budowie domu czy rodzinną codziennością. Jakiś czas temu gwiazda "Gogglebox" ograniczyła internatową działalność i poinformowała, że planuje rozpocząć pracę nad sylwetką. Po powrocie oznajmiła, że schudła, a efektami metamorfozy pochwaliła się na instagramowym profilu.

Niedawno Katarzyna Gąsienica postanowiła zaktywizować internautów. Pokazała rękę pełną tatuaży, na której widniał nowy nabytek. Choć widać piękny napis ze słowami "nadzieja i miłość", zachęciła fanów, by ci zgadywali, co dokładnie oznacza, a na zwycięzcę będzie czekała niezwykła nagroda. Ostatecznie konkurs się nie odbył, ponieważ relacja została usunięta z platformy. Miejmy nadzieję, że Katarzyna Gąsienica nie będzie trzymała fanów w niepewności i zdradzi sama, co oznacza nowy tatuaż.

Katarzyna Gąsienica pokazała ręką pełną tatuaży Źródło: Instagram @kasia.gasienicowa

"Gogglebox". Andrzej Gąsienica o tym, jak poznał Katarzynę

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie tworzą jedną z ulubionych par, która zasiada na kanapie, by komentować programy telewizyjne. Widzowie z zainteresowaniem śledzą to, co dzieje się u bohaterów również prywatnie. Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie to zgrany duet, który bawi do łez. Jak się poznali? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Andrzej Gąsienica zdradził, że pierwsze spotkanie było przypadkowe.

"To jest bardzo długa historia. Poznaliśmy się w 2012 roku w barze, przez kolegę, który zaprosił mnie na piwo. Przyszedłem, ale okazało się, że kolega musi gdzieś iść, więc gdy mijałem go w drzwiach baru, on mi tylko powiedział, że tam siedzi taka dziewczyna na tarasie i ona wie, że przyjdziesz. To było nieplanowane, że on pójdzie, to nie była randka w ciemno, ale wyszło bardzo spontanicznie i sympatycznie. Na początku rozmowa się nie kleiła, oboje tak uważamy, dopóki nie wyciągnęła butelki wina domowej roboty i wtedy skończyliśmy imprezę o 4:00 rano" - przyznał

Jak się okazuje, przyszła żona Andrzeja Gąsienicy szybko zamieszkała w jego rodzinnym domu w Zakopanem. Co na to mama? Tego dowiecie się tylko na cozatydzien.tvn.pl:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: X-News

Pozostałe wiadomości