Wiktoria Gromadzka pokazała brzuch. "Wiele osób myśli, że nie jestem w ciąży"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Wiktoria Gromadzka pokazała ciążowy brzuszek

Wiktoria Gromadzka znana widzom z telewizji TTV pokazała ciążowe krągłości. Jak przyznała w niedawnym InstaStories, wiele osób nie widzi tego, że już niedługo zostanie mamą. Wszystko to przez... sukienkę, która kamufluje rosnący brzuch. "Form check" zaprezentowany na Instagramie zadziwił jej obserwatorów.

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny to para znana widzom TTV. Zakochani wspólnie występują w "Gogglebox. Przed telewizorem". Prywatnie - właśnie oczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka. Termin porodu zbliża się nieubłaganie, a jak wyznała uczestniczka programów TTV - niektórzy z jej obserwatorów wciąż nie wierzą, że już niedługo jej życie całkowicie się odmieni.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania
Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o planach na przyszłość. Planują ceremonię ślubną, kupują mieszkanie oraz... czekają na przyjście na świat pierwszego potomka.

Wiktoria Gromadzka z TTV pokazała ciążowe krągłości

Wraz z początkiem roku, w mediach pojawiła się zaskakująca wiadomość - Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny doskonale znani widzom TTV ogłosili, że spodziewają się dziecka. Para poznała się na studiach i od tamtego momentu tworzy zgrany duet, który stawia czoła kolejnym wyzwaniom. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonowali przebieg "gender party" podczas którego wyjawili płeć pociechy. Mimo to, co jakiś czas ktoś poddaje pod wątpliwość fakt, że Wiktoria Gromadzka jest w ciąży. Przyczyna jest zaskakująco prosta. To wszystko przez sukienkę, która idealnie maskuje krągłości. Zobaczcie sami.

Wiktoria Gromadzka
Wiktoria Gromadzka pokazała ciążowy brzuszek Wiktoria Gromadzka Źródło: Instagram
Wiktoria Gromadzka
Wiktoria Gromadzka pokazała ciążowe krągłości Wiktoria Gromadzka Źródło: Instagram

Wiktoria Gromadzka na InstaStories zaznaczyła, że w swojej letniej sukience czuje się niezwykle komfortowo, a jej krój i wzór układają się na brzuchu w taki sposób, że ciążowy brzuch staje się niemal niewidoczny. Na dowód swoich słów, opublikowała też zdjęcie, które odsłania nieco więcej i pokazuje, że jej pociecha rośnie jak na drożdżach.

"Wiele osób myśli, że nie jestem w ciąży" - powiedziała.

W mediach społecznościowych pojawiło się sporo komentarzy i gratulacji dla przyszłych rodziców.

"Wiktoria - wyglądasz kwitnąco";

"Pięknie kochana! Zdrówka dla Was wszystkich" - czytamy.

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny zdradzili płeć dziecka

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny planowali założenie rodziny, jednak wiadomość o ciąży spadła na nich niespodziewanie. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" zmaga się bowiem z endometriozą, która często utrudnia staranie się o potomka. W dodatku para niedawno zakupiła swoje pierwsze mieszkanie i zaadoptowała dwa psy.

- Cały zeszły rok planowaliśmy jak to logistycznie ogarnąć, pogodzić z pracą i życiem. Ponad rok staraliśmy się o dziecko. Moja choroba, endometrioza, dodatkowo bardzo utrudniła sprawę. Po kilku miesiącach prób dotarło do mnie, że w ogóle nie mam wpływu na to, co się wydarzy i że życie jest pełne niespodzianek. Jak tylko się dowiedziałam, to chciałam wszem, wobec wykrzyczeć i powiedzieć o swoim szczęściu. Ale Dominik mnie zatrzymał, powiedział, że musimy zachować spokój i podejść do tego na spokojnie — powiedziała. 

Po kilku miesiącach zakochani zdecydowali się na urządzenie przyjęcia, podczas którego wyjawili płeć dziecka. We wnętrzu balona kryło się różowe konfetti, co oznacza, że na świecie już niedługo pojawi się ich córeczka. Zobaczcie relację z tego wyjątkowego momentu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości