"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Martyna i Michał z "Hotel Paradise 8"
Martyna i Michał z "Hotel Paradise 8"
Źródło: TVN
Długo wyczekiwana 8. edycja "Hotelu Paradise", kultowego programu rozrywkowego na antenie TVN 7, już wkrótce zagości na naszych ekranach. Znamy już personalia nowych uczestników show – to Martyna Reszka i Michał Zając. Są młodzi, pełni energii i gotowi na nowe doświadczenia. Przygotujcie się zatem na dużą dawkę emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

Celem uczestników programu "Hotel Paradise" jest nie tylko wygrana dużej sumy pieniędzy, ale również budowanie bliższych relacji z partnerem. Nowych mieszkańców ugości tym razem rajski hotel położony w Wietnamie. Tam rozgrywać się będą miłosne przygody. Uwaga! W tym sezonie zasady gry ulegną zmianie, co uczyni ją jeszcze bardziej ekscytującą. Dowiedz się więcej: Nowe zasady 8. sezonu "Hotelu Paradise" zaskoczą nawet najbardziej zagorzałych fanów.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Michał Zając to nowy uczestnik 8. edycji "Hotelu Paradise. Co o nim wiemy?
Michał Zając to jeden z uczestników 8. edycji programu TVN 7 "Hotel Paradise". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jakiej partnerki szuka w rajskim hotelu? Oto co o nim wiemy!

Martyna Reszka i Michał Zając nowymi uczestnikami "Hotel Paradise 8"

Przedstawiamy wam nową uczestniczkę "Hotelu Paradise". To 24-letnia Martyna Reszka, pełna energii pasjonatka podróży. Pracuje jako managerka restauracji, ale po godzinach, jak sama mówi, staje się "jednym wielkim chaosem".

W wolnym czasie chętnie chodzi na treningi pole dance i poznaje nowe kultury. W programie Martyna liczy na przygodę i dobrą zabawę, a nuda to coś, czego na pewno chce uniknąć. Ponieważ doświadczyła rozczarowania ostatnim związkiem, teraz chce dać sobie przestrzeń do swobodnego odkrywania uczucia.

Martyna Reszka z "Hotel Paradise 8"
Martyna Reszka z "Hotel Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe

W "Hotelu Paradise" Martynie towarzyszyć będzie Michał Zając. To 24-letni trener personalny z Ząbek, miłośnik piłki nożnej i psychologii związków damsko-męskich. Michał nie boi się rywalizować, a imprezy dają mu prawdziwą radość. Choć czasem sprawia wrażenie egoistycznego, to w rzeczywistości jest lojalny i stawia relacje z ludźmi na pierwszym miejscu.

Michał zdobył już różne doświadczenia miłosne. Ma za sobą poważną relację, kilka przelotnych romansów oraz otwarty związek, w którym jak przyznał, odnajdywał się świetnie.

Michał Zając z "Hotel Paradise 8"
Michał Zając z "Hotel Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe

"Hotel Paradise 8" – gdzie i kiedy oglądać? Uczestnicy

Jak Martyna i Michał poradzą sobie w nieprzewidywalnej grze w "Hotelu Paradise" i jaką strategię obiorą? Jak potoczą się ich relacje? Przekonamy się o tym już niedługo. Zapraszamy do śledzenia nowego sezonu "Hotelu Paradise" w telewizji i internecie.

Premierowy odcinek "Hotelu Paradise 8" już od 4 marca. Emisja od poniedziałku do piątku, o godz. 20.00 w TVN 7. Przedpremierowe epizody można oglądać także w Playerze. W serwisie streamingowym znajdziemy również wiele bonusowych materiałów zza kulis.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości