Anastazja i Dawid z "HP" są razem? Uczestniczka skomentowała plotki [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise"
Anastazja i Dawid z "HP" są razem? Uczestniczka skomentowała plotki
Źródło: TVN
Anastazja i Dawid byli uczestnikami 6. edycji "Hotelu Paradise". Choć finał już dawno za nami, internauci wciąż snują domysły i zastanawiają się, czy drogi uczestników się splotły. Szczególnie że w momencie opuszczania panamskiego raju, Anastazja i Dawid budowali coś ważnego. Jak potoczyła się ich relacja?

Anastazja Pasternak weszła do "Hotelu Paradise" pierwszego dnia programu. Od razu wpadła w oko Igorowi i to z nim próbowała zbudować relację. Co wcale nie było łatwe! Anastazji przeszkadzały żarty Igora i jego niekiedy niezbyt przyjazny stosunek do otoczenia. Ostatecznie uczestnicy zdecydowali, że Igor opuści Panamę. Choć dla Anastazji był to spory cios, jakiś czas później do "Hotelu" dołączył Dawid. Ich relacja wydawała się naprawdę bliska. Jeszcze w trakcie emisji show oboje publikowali wspólne zdjęcia, podsycając plotki.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Dawid z "HP" o relacji romantycznej z Anastazją. "Już ta szansa się rozwija"
Uczestnik zdradził dużo swoich odczuć na temat relacji z dziewczyną.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Igor skomentował związek Anastazji i Dawida

Choć Igor odpadł z "Hotelu Paradise" dosyć wcześnie, widzowie wciąż z zainteresowaniem śledzą jego dalsze losy. Uczestnik jest aktywny w mediach społecznościowych i często organizuje Q&A, podczas którego odpowiada na pytania internautów. Niedawno jeden z fanów "Hotelu Paradise" zapytał uczestnika o to, co sądzi o związku Anastazji i Dawida:

"Jak się czujesz z tym że Anastazja i Dawid są parą? Nie czujesz żalu, że Wam nie wyszło?".

Igor szczerze przyznał, że życzy parze wszystkiego dobrego.

"Czuję się z tym wyśmienicie! Tak że życzę szczęścia na nowej drodze życia. To już nie jest mój problem" - odpowiedział.

W sieci od dawna krążą plotki o tym, że po programie Anastazja stworzyła relację z Dawidem. Zapytaliśmy o to samą zainteresowaną.

"Hotel Paradise". Anastazja skomentowała plotki o związku

Anastazja przyznaje, że nie wie, skąd pojawiły się plotki o tym, że z Dawidem połączyło ją płomienne uczucie.

- Wszyscy z bliskiego grona znajomych wiedzą, że nie jesteśmy w związku i nie byliśmy w związku. Nawet nie próbowaliśmy budować żadnego związku. W Panamie też nic nie miało miejsca. Po prostu mamy dobry kontakt, mega się dogadujemy i też bardzo wspieraliśmy się, kiedy była emisja — powiedziała nam Anastazja.

Na Instastories dodała:

"Dawid jest super chłopakiem i bardzo się ciszę, że mogłam w programie poznać taką osobę" - napisała.

Dawid również poczuł się wywołany do tablicy i postanowił zabrać głos w tej sprawie.

"Czy jestem z Anastazją? Wiemy, że jest Was tysiące (serio!), którzy kibicują i trzymają kciuki, to miłe. Niestety nie jesteśmy oficjalnie parą po programie oraz nie byliśmy [...]. Rozumiemy się w wielu kwestiach bez słów oraz mamy podobne wartości. Zdarzają się też sytuacje, w których się różnimy i nie zgadzamy, ale uczymy się ze sobą rozmawiać i naprawiać nieporozumienia. Na tym też polega budowanie relacji przyjacielskiej" - napisał na instagramowym profilu.

"Hotel Paradise". Dawid o relacji z Anastazją
"Hotel Paradise". Dawid o relacji z Anastazją
Źródło: Instagram @dawid.hotelparadise6

Więcej o "Hotelu Paradise" przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości