Jay z "HP" o pierwszych świętach z Elizą. "Prezent dla niej jest wystrzałowy"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Jay Dąbrowski, Eliza Milewska, Hotel Paradise

Jeremiah "Jay" Dąbrowski z "Hotelu Paradise" w rozmowie z cozatydzień.tvn.pl zdradził, jakie ma plany na pierwsze święta z Elizą Milewską u boku. Para jest ze sobą od czasu programu, a ich miłość wciąż kwitnie. Influencer zapowiedział, że przygotował dla ukochanej świąteczną niespodziankę w formie prezentu. - Będzie zakochana, bo często mówiła o tym, że to jej marzenie - wyjawił.

Jeremiah Dąbrowski i Eliza Milewska poznali się na planie ostatniej edycji "Hotelu Paradise". Między uczestnikami randkowego show od razu zaiskrzyło, a ich uczucie zawiodło ich aż do finału programu. Po zakończonych zdjęciach para postanowiła kontynuować swój związek w realnym życiu. Jay przeprowadził się dla ukochanej ze Stanów Zjednoczonych do Polski i teraz po raz pierwszy w życiu spędzi z nią święta Bożego Narodzenia.

Jay i Eliza z "Hotelu Paradise" szczerze o swoim zachowaniu w show. Żałują tego samego
Jay i Eliza z "Hotelu Paradise" szczerze o swoim zachowaniu w show. Żałują tego samego Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jay Dąbrowski z "Hotelu Paradise" o pierwszych świętach z Elizą Milewską

Jay Dąbrowski w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradził, że zarówno Boże Narodzenie, jak i Sylwestra spędzą w Polsce w gronie najbliższych. Eliza Milewska niedawno bowiem przeszła operację uszu i musi się jeszcze oszczędzać.

- Mamy już plany zarówno na Wigilię, Boże Narodzenie, jak i na Sylwestra. Planujemy je spędzić u rodziny Elizy oraz odwiedzić jej przyjaciółkę. Eliza jest świeżo po operacji, musimy odpuścić pojechanie także do mojej rodziny w okresie świąt ze względu na zbyt duży dystans - powiedział nam Jay.

Uczestnik "Hotelu Paradise" przed poznaniem ukochanej mieszkał z rodzicami w Stanach Zjednoczonych. Para za rok chce pojechać na święta właśnie do USA.

- Doszliśmy do wniosku, że pierwsze święta spędzimy u jej rodziny, a może kolejne za rok u mojej. Ja nigdy nie przywiązywałem większej wagi do świąt, bo od wielu lat spędzałem je sam, za to Eliza uwielbia ten okres i teraz tą radością zaraziła także mnie - dodał.

Jay z "HP" przygotował dla Elizy świąteczną niespodziankę. "Będzie zakochana"

Jay przy okazji zdradził nam, jakie świąteczne potrawy lubią najbardziej z Elizą. Okazuje się, że para w tej kwestii stawia na klasykę.

- Moje ulubione danie to zdecydowanie pierogi, a Elizy zupa-barszcz z uszkami - przyznał.

Zapytaliśmy go także o to, kto w ich związku robi lepsze prezenty. Jay zapowiedział, że przygotował dla Elizy prawdziwą niespodziankę.

- Myślę, że obydwoje robimy świetne prezenty, chociaż jeszcze nie wiem, co Eliza przygotowała dla mnie. Wiem za to, że prezent dla niej jest wystrzałowy i że będzie zakochana, bo często mówiła o tym, że to jej marzenie - zapowiedział tajemniczo.

Na koniec dodał, że woli dawać niż dostawać i nigdy nie przywiązywał uwagi do rzeczy materialnych.

- Ja tak naprawdę nie lubię dostawać prezentów i nie przewiązuje się do materialnych rzeczy, więc nie mam takich marzeń - podkreślił z uśmiechem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/jay_dabrowski/

Pozostałe wiadomości